2737
2739
دنبال یک آرایشگاه خوب برای کوتاهی و رنگ و مش هستم لطفا اگه جایی رو سمت گیشا یا شهرآرا یا ستارخان میشناسید که خودتون امتحانش کردین به من معرفی. خواهشا خواهشا.... تبلیغاتی نگذارید
کاش میشد قلب ها آباد بود کینه و غم ها به دست باد بود
بانو علایی مادرم رفته بود راضی بود تو حبیب الهی
زمستانی سرد کلاغ غذا نداشت.گوشت بدن خود را میکند و به جوجه ها میداد.زمستان تمام شد و کلاغ مرد و جوجه ها نجات پیدا کردند و گفتند خوب شد مرد خسته شدیم از این غذای تکراری.
مهرناز جون میشه بگی مادرتون برای چه کاری رفته بودن؟ رنگ یا کوتاهی؟ خود خانم اعلایی براشون کار کرده بودن یا کسای دیگری؟
کاش میشد قلب ها آباد بود کینه و غم ها به دست باد بود

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
من رنگ نمیکنم... اطلاع ندارم.. اما برای ابرو پیش فاطمه میرم. راضی بودم همیشه.
● عشق تو حالیست که فانی شدنی نیست وصف نتوانش کرد به کس دم زدنی نیست یا موسی بن جعفر علیه السلام ●
درنا جون من دو دفعه بیشتر نرفتم برای رنگ مو ملودی خوبه کوتاهی هم ملودی انجام داد ولی چون یه دفعش رو طولانی اونجا بودم کار کوتاهی رعنا هم خیلی خوب بود ولی هر دوتاشون خوب بودن میکاپ هم با نازلی راستی اینستا هم دارن
مگه میشه زندگی منو بهم ریخته افریده باشه خدای دانه های انار من به دستای خدا خیره شدم معجزه کرد اندکی صبر سحر نزدیک است فقط خدا
2738

سلام عزیزان

من خودم محله ستارخان زندگی میکنم جدیدا سالن زیبایی آنیلا رو پیدا کردم نزدیک خشکبار ایوب هست

واقعا هم کارشون خیلی تمیزه و هم پرسنل خوش برخوردی داره من که ازشون راضی هستم

شمارشونو میزارم براتون

09192338719