2737
2739
در سمت راست صفحه اصلی سایت تبادل نظر را انتخاب میکنید
بخش های مختلف مشخص شده به همراه زیر مجموعه آنها را مشاهده می کنید
بخش مورد نظر خود که به سوالتان نزدیک تر هست را انتخاب کرده وارد میشوید
در قسمت مربوطه سمت چپ بالا گزینه موضوع جدید را کلیک میکنید
در فیلد بالا موضوع مورد نظر در فیلد پایین توضیحات آن را وارد میکنید
گزینه ارسال را میزنید تاپیک شما ایجاد شد
چند تذکر مهــــــــــــــــــــــم: 1.کاربران نمی توانند در بخش سخن مدیر سایت تاپیک ایجاد کنند ولی میتوانند پست بگذارند 2.برای فروش اجناس خود فقط و فقط در بخش فروشگاه های نی نی سایت اجازه ایجاد تاپیک را دارید در غیر این صورت طبق قوانین سایت تاپیک خذف می شود 3.از کلمات نامناسب نمی توانید استفاده کنید سایت این کلمات را به طور اتوماتیک بسته اگر تاپیک ایجاد نشد و اخطار از این کلمه نمی توانید استفاده کنید را دیدید مشکل فنی نیست 4.عکس خود را پس از ورود به نی نی سایت من در سمت چپ اپلود می کنید و منتظر تاییید می شوید 5.کلوبها در صورت نیمه خصوصی بودن اجازه گذاشتن پست را به شما نمی دهد از مدیر کلوب در خواست کنید برایتان دعوتنامه بفرستد 6.روی عکس کوچک هر کاربر در تاپیک هاکه می خواهید به عنوان دوست اضافه اش کنید کلیک کنید عنوان اضافه بعنوان دوست در سمت چپ نمایان است برویش کلیک کرده ومنتظر پذیرش او باشید واز همه مهمتــــــــــــــــــــــر 7.در طول روز اجازه ایجاد 3 تاپیک را دارید. 8.کاربرانی فروشنده حق ایجاد پست در تاپیک های متفرقه راندارند

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
سلام نی نی یار جون من نمی دونستم چجوری باید درخواست دوستی بدم. همش میخواستم براتون درخواست بدم اما بلد نبودم. ممنونم از تاپیکتون راستی براتون درخواست دوستی فرستادم ممنونم
هیچ کس متوجه نمی شود که بعضی از افراد چه عذابی را تحمل می کنند تا آرام و خونسرد به نظر بیایند...!
برای گذاشتن عکس در تاپیک به سایت آپلود عکس مثلا 8pic.ir برید عکس مورد نظر تون آپلود کنید سایت اپلود چند تا آدرس به شما میدهد که باید آدرس که نوشته " :لینک مستقیم برای وبسایتها " رو کپی پیست کنید تا عکس در تاپیک نشان داده شود برای کم کردن حجم عکس هم از برنامه paint کامپیوتر استفاده کنید
2738
2706