2737
2739
عنوان

گرفتاری های بعد ازدواج و راه دور

165 بازدید | 6 پست

بچه ها من و نامزدم قراره خیلی خیلی دور از خوانواده هامون زندگی کنیم بخاطر شغل نامزدم و هر چند وقت بریم به پدر مادرامون سر بزنیم و ی مدت بمونیم .  فقط قراره وسایل مورد نیاز خودمونو برای جهاز بخرم . از طرفی به این فکر میکنم ک اگر اونا بیان ی مدت خونه ی ما بمونن چی . از ی طرف  به کم اومدن وسایل فکر میکنم چون اگر زیاد بخام بخرم تو اسباب کشی ها اذیت میشم از ی طرف دیگه من اصلا شخصیتی نیستم ک بتونم مهمون داری کنم اونم ی مدت طولانییی. کلا مدلم طوریه ک با نسل قدیم سازگاری نداره مثلا اشپزی بلد نیستم و دیر میخوابمو و پا میشم و .... . وقتی خودمون میریم سر میزنیم بنظرتون اصرار دارن بیان بمونن؟😞اگه بیان حداقل ی هفته میمونن خیلی بنظرمم طولانیهههه. من چیکار میتونم بکنم؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

وقتی ازدواج میکنی باید باهمه چی کنار بیای بامهمون اومدن بعضی حرفارو شنیدن و...... زندگی مشترک خاله بازی نیست که بگی مهمون نیاد و اشپزی نکنم و.... 

اندوهت را بتکان... جهان منتظر نمی‌ماند تا تو حالت خوب شود🌻🦋.

عزیزم وقتی راهه دوری 

و بعد مدتها خانواده میخان بیان سر بزنن بنظرم خودتم دلت تنگ شده و از اومدنشون لذت میبری 

من بر عکس شمام منم راهه دورم و تقریبا ماهی یکبار رو مهمان دارم که بیان بمونن خودمم دوست دارم 

مثلا یکبار خواهرشوهرم میاد، یه سری برادر خودم میاد یه سری مادرشوهرم اینا 

حقیقتش کمکم میکنن مخصوصا خانواده ی خودم 

و خانواده م اصلا عادت به موندن ندارن نهایت نهایت بمونن دو روز و میرن 

ولی خانواده ی همسرم راحتن زیاد میمونن