2733
2734
عنوان

مشکل بزرگ من همتون بیایید

| مشاهده متن کامل بحث + 530 بازدید | 36 پست

من نمیدونم چرا همه میخوان خودکشی کنن؟

اخه اون از باباش اینم ازتو

خب بچه بی گناهت به خواسته خودش ک نیده این دنیا

😃به خاطر بسپاریم همراهی خدا با انسان مثل نفس کشیدن است..آرام، بی صدا، همیشگی...(لعنت☄به دلِ سیاهِ شیطان🔥)...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

من نمیدونم چرا همه میخوان خودکشی کنن؟ اخه اون از باباش اینم ازتو خب بچه بی گناهت به خواسته خودش ک ...

فکر میکنی خوشم میاد ؟ ببرنم زندان خوبه؟ چیکار کنم دیگه هیچ راهی ندارم

پسرم همه دنیام 😘💋💕
از ۴تا وکیل مشاوره گرفتم همه نظرشون رو اینه ک باید وجه التزامو پرداخت کنی

وکیل دنبال راحت ترین راهه ... برو کلانتری شکایت کن شوهرت خونه رو تخلیه نمیکنه و در توانت نیس پول خسارت از جیب شما حساب بشه چون شما و بچه خونه رو ترک کردین ولی شوهرت بلند نمیشه با اون یارو هم صحبت کن بگو بچه کوچیک داری شوهرت بلند نمیشه وگرنه شما و بچه خونه رو ترک کردین با قسم و آیه راضیش کن حکم تخلیه بگیره

ازدواجت بااین چه جوری بود عزیزم دوستی یا سنتی تو آشنایی متوجه نشدی که ترسناکه

سنتی بودیم خالش مامانمو میشناخت خودشون یه شهر دیگه بودن من فقط وقتی بچم یک سالش بود فهمیدم اعتیاد داره

پسرم همه دنیام 😘💋💕
فکر میکنی خوشم میاد ؟ ببرنم زندان خوبه؟ چیکار کنم دیگه هیچ راهی ندارم

توکل کن ب خدااااااا

😃به خاطر بسپاریم همراهی خدا با انسان مثل نفس کشیدن است..آرام، بی صدا، همیشگی...(لعنت☄به دلِ سیاهِ شیطان🔥)...

ببخشید اون مبلغ التزام چیه که باید پرداخت کنین؟

دیشب کسی نبود و به وقت گریستن ، جز صفای آینه همدم نداشتم ، عمری گذشت و ساخته ام با نداشتن ، ای دل ! چه خوب بود توراهم نداشتم
این مردم چطور همش طلاق میگیرن شوهرشما که کلی عیب داره نمیشه مهریه اجرا بذاری و بگی مهریه میبخشم طلاق ...

حکم جلبشو برا مهریه دارم ولی میترسم برم جلبش کنم میترسم برام مزاحمت درست کنن خودشو خانوادش خیلی شرن بچه کوچیک دارم

پسرم همه دنیام 😘💋💕
عدم تحویل به موقع ملک

مهربونم نمیتونین بچه رو ببرین خونه خواهرتون و بعد برید شکایت کنین؟ شوهرِ شما برای چی بلند نمیشه ازونجا؟

برید پلیس حکم جلب بگیرین

دیشب کسی نبود و به وقت گریستن ، جز صفای آینه همدم نداشتم ، عمری گذشت و ساخته ام با نداشتن ، ای دل ! چه خوب بود توراهم نداشتم
مهربونم نمیتونین بچه رو ببرین خونه خواهرتون و بعد برید شکایت کنین؟ شوهرِ شما برای چی بلند نمیشه ازون ...

میترسم ازشون من کسیو ندارم یه مرد ک باهاشون حرف بزنه یا هر چی 

پسرم همه دنیام 😘💋💕
2706