2737
2734
عنوان

مادرشوهر و خواهرشوهر

262 بازدید | 16 پست

سلام لطفا بگین من حق دارم ناراحت باشم یا نه 

رابطه من وهمسرم با خواهر شوهرم بخاطر همسرش خییلی بد و ارتباطی نداریم 

و ادمای درستی نیستن که بشه بهشون اعتماد کرد

مادرشوهرم بی اجازه  من بچه کوچکیم رو به بهونه اینکه تو کوچه ن باهاشون برده بیرون و من و همسرم دربه در تو کوچه ها پیاده دنبالشون و نصف جون شدیم

اخرم شاد وخندان اومده میگه بااونا بودن و گوشیش تو خونه جا مونده زنگ زدیم ندیده 

چیکار کنم شما بودین چیکار میکردین

دخترم برای دیدنت لحظه شماری میکنیم😍خدایا خودت نگهدار تو💕باش😍دخترنازم خوش اومدی به زندگیمون😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
الان که دیگه تموم شد و رفت  ازین به بعد حواست به بچه باشه و اجازه نده ببرتش

یعنی هیچی نگم کاری نکنم فردا بفهمن چقددد عصبیم

دخترم برای دیدنت لحظه شماری میکنیم😍خدایا خودت نگهدار تو💕باش😍دخترنازم خوش اومدی به زندگیمون😍
وااای چه بی فکر،من بودم سکته رو میزدم🤐

بقران هزاااار جا فکرم رفت گفتم حتما چیزی شده 

2738
حق دارین ناراحت بشین من بودم آخرش یک فیلمی بازی میکردم خودمو میزدم به غش  و بی حالی از ترس که ...

نفهمیدم با بقیه برده بیرون 

همسرت باید برخورد درست و حسابی کنه بگه از این به بعد حق ندارین بدون اجازه من بچه رو جایی ببرین

کلی گریه کردم اونم ناراحت بود ببینم فردا میگه یا نه

یکبار خواهرشوهرم بدون اجازه من و شوهرم موهای دخترمو کوتاه کرد اینقدر گریه کردم که شوهرم بهش گفت ما ...

خیلی حس بدیه منم الانم کهدا م ثایپ میکنم چشمام اشکی هزار جا فکرم رفت گفتم نکنه خدای نکرده تصادف کردن بردن بیمارستان که نیستن😭😭😭

2706