2752
2734
عنوان

طلاهامو واسه شوهرم بفروشم یا نه

3479 بازدید | 30 پست
میخواد ماشین بخره از بس وام گرفته واسه کارای دیگش نتونست واسه ماشین وام بگیره حالا بهم گفته ببین بابا مامانت برام وام بیست میلیونی میتونن بگیرن خودم قسطاشو بدم......منم دیگه بیش از این نمیتونم به خانوادم رو بزنم از بس هر چی خواستیم به خانواده من رو زدیم.....حالا بهش گفتم طلاهامو بفروش برو واسه خودت ماشین بخر گفت از سال دیگه ماهی یه سکه بهت میدم جمع کن برو طلا بخر ...به جای این طلایی که میخوام بهش بدم
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
اره بفروش ماشین داشته باشین خیلی راحت میشین طلا برا همین روزهاست ان شاالله جاش چند برابر بر میگرده
فَاصبِر اِنَّ وَعدَالله حق وَلایَستَخِفنَّک الَّذینَ لایوقِنون...... مُهری از مِهر ❤حسین(ع) ❤حک شده بر یاقوت دلم .. از ازل تا به ابد شکر کنم حکاک را❤
وا مگه زن و شوهرم باید واسه کمک بهم شک میکنن یا به نیت پس گرفتن میدن..منکه طلاهامو بدون هیچ چشم داشتی دادم ب شوهرم .بعدش خودش برام بهترش گرفت .بهش هم گ هر وقت پوا لازم داری سر طلاهای من حساب کن اگ تو ندی پس کی بده...
اتفاقا من دوست بابام زنش طلاهاش و فروخت و ماشین خریدبعد ماشین و به نام زنش زد بابام میگه خیلی خوشحال به همه میگه خر مال اون کسی که سوارش دیگه نمیدونم تو خودت بهتر شوهرت و میشناسی
من خودمم همشو فروختم برا ساختن زندگیمون
فَاصبِر اِنَّ وَعدَالله حق وَلایَستَخِفنَّک الَّذینَ لایوقِنون...... مُهری از مِهر ❤حسین(ع) ❤حک شده بر یاقوت دلم .. از ازل تا به ابد شکر کنم حکاک را❤
من برای شوهرم چندبار طلاهامو فروختم و ووباره خریده برام اما هیچچچچچ وقت منت سرش نذار خیلی برای مرد سخته
رب لاتذرنی فردا و انت خیرالوارثین... فاستجبنا له.... عاشقتونم همسر عزیزم و دختر نازم. وقلیل من عبادی الشکور... خدایا ما رو از این عده کم قرار بده. Lilypie Premature Baby tickers