2752
2734
دوقلو نسبت به یه قلو سختیت یه مقدار بیشتره و این طبیعیه چون باید به دوتا بچه برسی ولی اگه کمکی داشته باشی مثل همسر یا مادر یا خواهر یا مادرشوهر سختیت کمتر میشه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

مامانم گفته نگران نباش بزرگشون میکنیم ولی توی شوک هستم.عزیزم برات دعا میکنم انشالله خدا حاجت دلتو میده مطمن باش
خدایا بخاطر دسته گلی که بعد چهارسال بهم عطا کردی شکرگزارتم . هرچند نمیشه جای شکرشو بجا اورد 
الان استراحتم تا اون هماتومه جذب بشه ولی واسه همه منتظرا دعا میکنم خیلی چون خودم بعد یکسال انتظار شد
خدایا بخاطر دسته گلی که بعد چهارسال بهم عطا کردی شکرگزارتم . هرچند نمیشه جای شکرشو بجا اورد