2737
2734
عنوان

سرفه های شدید پسرم کسی هست کمک کنه

3048 بازدید | 35 پست

سلام پسرم ۴ساله شه طبق تشخیص دکتر آلرژی داره کلی دارو داده اصلن خوب نشده امروز وحشتناک حالش بده بچه اونقد سرفه کرده و خفه شده داره مبلرزه اونقد گریه کردم متاسفانه در یک شهر بسیار با امکانات ضعیف هستم که فقط یه بیمارستان داره یه ساعت پیش بردمش دکتر گف من نمیتونم کاری کنم شربت اکسپوکترانت دادیه دختر جوون بود کل بیمارستان فقط اون دکتر کشیک بود بچه داره خفه میشه به نظرتون از داروخانه میتونم آمپولی بگیرم که سرفشو کم کنه آمپولی وجود داره برای کاهش سرفه 😭

خدایا فرشته کوچیکم پسر عزیزمو به من برگردون.من به امید تو فقط زنده ام خدای من

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

برو از داروخانه پودر مونته کاست بگیر

یا شربت زادتین و کتیوفن اینا خوبن معجزه میکنن

بعدم ببین به چی الرژی داره دیگه بهش نده

یارب ان لنا فیک املا طویلا کثیرا                                  💕💕خدایا ما روی تو خیلی حساب کردیم💕💕💕

سیمبیکورت

شربت دکسترومتروفان

کند. بزازید تو ای حوش نیم ساعت بعد با عسل قاطی کنین بدین بخوره 

حتما دو مورد اول زو‌بپرسید بعد بدید ولی من رو خوب کردن

ادویه تشریجات نباید بخورن 

2740
برو از داروخانه پودر مونته کاست بگیر یا شربت زادتین و کتیوفن اینا خوبن معجزه میکنن بعدم ببین به چی ...

باور می کنی دوماهه قرص مونته لوکاست دوتا اسپری. کیتوفین و شربت نئوتادین مصرف می کنه ولی اثر نکرده بمیرم من

داروش مونته لوکاست جویدنی

شربت پلارژین 

و اسپری و شربت کتوتیفن

لوراتادین هم خیلی خوبه واسه الرژی هست

فکر نکنید تازه واردما این کاربری سوممه😁کاربری اولم به نام تمشک برای سال ۹۳ یا۹۴.کاربری دومم  ooooli. متاسفانه یه بار گوشی رو ریست کردم و تاماااااام.همه رمزام پرید.منم که حافظه رمزم اصلا خوب نیست و گیج میزنه نتونستم کاربری هام رو برگردونم.
سرفه های شبانه چی؟؟موقه خاب ؟؟

شبا موقع خواب قطع میشه ولی نیمه شب بیدار میشه شرو به سرفه می کنه

باور می کنی دوماهه قرص مونته لوکاست دوتا اسپری. کیتوفین و شربت نئوتادین مصرف می کنه ولی اثر نکرده بم ...

تست ریه داده؟؟

نکنه ریه هاش درگیر شدن..

باید پرهیزی هم داشته باشه..پرهیز از مغزیجات ادویه طالبی بستنی 

قرص مونته لوکاست ۵ میلی گرم روزی یدونه..شربت نئوتادین اینجوری به مرور ریه بچه خراب میشه و تنگی نفس ...

یعنی شربت نئوتادین بدم ریه بچه خراب میشه؟

2706