2733
2734
عنوان

خواب عجیب 🤯🤯🤯🤯

224 بازدید | 20 پست

سلام دوستان.... من یه خواب عجیبی دیدم تعریف میکنم لطفا اگه کسی تعبیر خواب بلده  لطفا این خواب رو برام تعبیر کنه ممنون..... خواب دیدم تو گذشته یه نفر رو کشتم الان عذاب وجدان گرفتم میخوام به همه بگم.... انقدر تو خواب حس بدی داشتم که وقتی بیدار شدم تا چند دقیقه بعدش فکر میکردم خواب نیست واقعیه همش.

خیلیا از اینجور خوابا میبینن یجور کابوسه حتی بعد از خواب ادم باور نمیکنه خواب بوده .

من خودم یبار خواب جنگ و موشک باران میدیدم یهو صب میخاستم چشامو باز کنم اروم از ی گوشه پتو نگا میکردم ک واقعیه میترسم نگا کنم اسمونو

شما قبلاً باعث شدی یه نفر احساس افسردگی کنه و روحیه ش خراب بشه ،بعضی وقتا یادش میفتین و عذاب وجدان میگیرین

وقتی من و به عنوان دوست از دست دادی معنیش این نیست که دشمنت شدم نه ،هنوزم دوست دارم خوب زندگی کنی و کلی تو دنیا کیف کنی ،،،،،،اما نه رو میز من 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

چه لوسی😂😂من خواب دیدم یکی رو کشتم.حالا جنازه کو خونه🤣تو اتاقم ی فضای کوچیکی هس.ی گوشه‌س.جنازه رو کردم اون تو.دیدم ن نمیشه.بو میگیره ک.رفتم ک اژانس بگیرم ببرمش بیابون سربه نیستش کنم بیدار شدم😁

و خواب‌هایی ک درحال کشتن بقیه هستم زیاد دیدم.با چاقو،با تفنگ،با یه چیز تیز،با خودکار حتی!!یبارم یکیشون انقدد التماس کرد فایده نداشت

خیلی ببخشید اگر۲۴ساعته توی سایتم.بله من علاف و بیکار هستم.خب که چی؟تلگرام ندارم حذف شده حتی حوصله ندارم برم نصب کنم.فی.لترشکنم ندارم.اینستاهم نمیتونم برم چون ف.یلتر ندارم.مجبورم جایی نیس برم میام اینجا.
2738

منم ظهری تو خواب 

اسب تک شاخ قهوه ای دیدم که بهم حمله کرد میخواست با شاخش منو بزنه که شاخشو گرفتم تو دستم و آخرش شکست شاخش

برای سلامتی وظهور آقا امام زمان میشه یه صلوات بفرستید🙏🥲ای کاش روزی برسه که تاپیک بزنم خدایا شکرت پزشکی قبول شدم و قطعا اون لحظه بهترین لحظه عمرم خواهد بود من هدفمو مشخص کردم پس از این به بعد به خودم قول میدم با تمام توانم سعیمو کنم تا بهش برسم  پس به امید روزای بهتر 💕😍ناشنوا باش وقتی دیگران از محال بودن آرزوهات سخن میگویند😊خدایا من به معجزه هایت ایمان دارم😍😘💕خدایا من  چیزی نمبینم چون آینده پنهان است ولی آسوده ام چون تورا میبینم😍وتوهمه چیزرا .....
ووووویییی چه خطرناکی تووووووو😂😂😂

😂😂🤦🏻‍♀️یروز بدون خونریزی از خواب بیدار شم اصن روزم شب  نمیشه

خیلی ببخشید اگر۲۴ساعته توی سایتم.بله من علاف و بیکار هستم.خب که چی؟تلگرام ندارم حذف شده حتی حوصله ندارم برم نصب کنم.فی.لترشکنم ندارم.اینستاهم نمیتونم برم چون ف.یلتر ندارم.مجبورم جایی نیس برم میام اینجا.
2706