2752
2734
عنوان

ازدواج دوم حالم بد بیایددوستان

895 بازدید | 26 پست

سلام خانما من خواب دیدم 

من عقدم و خواب دیدم ک با یکی دیگه عروسی کردم و خیلی خوشحالم و توی عروسیم هم با اشتیاق زیاد شرکت کردم لطفا اگه کسی تعبیرش و میدونه بگه 

تعداد رای : 6
نظرسنجی
.
3
50%
.
3
50%
ی صلوات بابت نیتم میفرستی🥺💕(متخصص پوست ومو) کاربری دست سه نفر هست دوستای گلم🌱❤ دختر🇹🇷ام🙂

تعبیر نداره والا

باخما منیم یاشیما چوخلار گلیپ باشیما💔 حسادت رفیق از رقابت رقیب خطرناک تره،اگه از کامنت و نظرم خوشت نمیاد رد شو و دنبال بحث نباش چون جواب نمیدم و حوصله بحث ندارم،به اعتقاد هم دیگه احترام بزارید و اجازه توهین به هم دیگه نداشته باشید ،تو منو از نزدیک ندیدی و نمیدونی چجور آدمی هستم پس اجازه قضاوت کردن منو نداری 

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

عروسی خبرع 

ی خبر بد قرارع بهت برسه 

منم دیشب تو خواب عروسیه یکی از بستگانم بود حالم خیلی بد بود 

فقط 2 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
(تیکر بارداری نیست برای رسیدن به خواستمه) ❌این کاربرو میبینی؟!              خوشبخت میشه. به عشقش میرسه. تنها دغدغش میشه رنگ ناخنش. تو خونش ارومش موج میشه. پدرش دیگه دادو بیداد نمیکنه. تو کارش پیشرفت میکنه. میشه دختری ک ارزوی همست اینو به خودم و مادرم قول میدم:) میشه ی صلوات برام بفرستی ❤هزار برابرش به خودت برگرده گلم 
2731
خیلی ب روز عروسیت فکر میکنی 

ن اتفاقا اختلاف داریم باهم 

ی صلوات بابت نیتم میفرستی🥺💕(متخصص پوست ومو) کاربری دست سه نفر هست دوستای گلم🌱❤ دختر🇹🇷ام🙂
عروسی خبرع  ی خبر بد قرارع بهت برسه  منم دیشب تو خواب عروسیه یکی از بستگانم بود حالم خیل ...

من واقعا حالم بد نمیدونم قرار چی بشه از وقتی خوابو دیدم آروم و قرار ندارم

صدقه بده خواهرم 

فقط 2 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
(تیکر بارداری نیست برای رسیدن به خواستمه) ❌این کاربرو میبینی؟!              خوشبخت میشه. به عشقش میرسه. تنها دغدغش میشه رنگ ناخنش. تو خونش ارومش موج میشه. پدرش دیگه دادو بیداد نمیکنه. تو کارش پیشرفت میکنه. میشه دختری ک ارزوی همست اینو به خودم و مادرم قول میدم:) میشه ی صلوات برام بفرستی ❤هزار برابرش به خودت برگرده گلم 

من ۷ سال ازدواج کردم  منو شوهرم عاشق هم شدیم با مخالفت شدید خانواده ومن خیلی خواستگار داشتم ک خونه ما مرد سالاری هست پدرم بسیار بداخلاق وعصبیه جرات نفس کشیدن نداشتیم تو دوران عقد شدید اذیتم کرد ی دفه هم نذاشت همسرم بیاد خوننون یا من برم تا دیشب هم خواب دیدم بابام میخواد منو ب یکی دیگع بده خیلی نارحت بودم بعد میگفتم من دیگه الان زنشم دوتا بچه هم دارم بابام دیگه اجازه این کارو نداره تنش های ۷ سال پیش هنوز تو ذهنم مونده

حسم میگه همین تعبیر خاصی نداره چون من اینجور بودم بعد ۷ سال هنوز کابوس میبینم 

اها واقعا آدم نگران میشه

اصلا ب چیز بدی فک نکن هرچی بد تعبیر کنی همون میشه ی صدقه بده و ب خیر وخوشی تعبیر کن شاید اختلاف میان شما وهمسرتون تموم بشه ب این فک کن

انشاالله  خیره عزیزم ، تو نیت خوب داشته باش هیچ اتفاق بدی نمیافته، خواب پریشون بود رویای صادقه ...

مرسی ک همراهی کردی عزیزم🙂♥️