2733
2739
عنوان

تقریبا ۳ سال قبل بود فک کنم

286 بازدید | 22 پست

یه اتفاقی افتاد منو همسرم دعوا کرده بودیم بد تشک هامون جدا پسرمم ۹ ۱۰ ماهش بود بعدش یدونه تشک انداختم پسرمم گزاشتم روش و رو دستم خوابوندم ساعت ۴ اینا بود بیدار شدم دیدم ن تشک هس ن پتومون خوابمم سبکه در اون حد نیس ک همسرم بخواد بیاد ورداره بعضی وقتا فک میکنم یه جوری میشم ۴ بیدار شدم دیدم نیس دوباره رفتم اتاق خواب دیدم سرجاشه خواب آلود بودم اون موقع نفهمیدم ولی صب ک بیدار شدم یادم افتاد 

آی بدم میاد لایک میکنید با ذوق میرم ببینم کیه ک جوابمو داده میبینم لایکه دقیقا قیافم این میشه 😐😐😒😒لایکم نکنید از من بیکارتر نیس ک فقط تو نی نی سایتم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خوب؟

میترسم بعضی وقتا

آی بدم میاد لایک میکنید با ذوق میرم ببینم کیه ک جوابمو داده میبینم لایکه دقیقا قیافم این میشه 😐😐😒😒لایکم نکنید از من بیکارتر نیس ک فقط تو نی نی سایتم
2731
بخدا امشب تا سکتم ندین راحت نمیگگیرید  بزار صب شه تعریف کنین خووو ریدم ب خودم

ای وای ببخشید 

2740
عزیزم ۳ سال گذشته و تموم شده رفته  و حتما یه لحظه خواب سنگین شده  اصلا شده از شوهرت بپرس ...

بچه ن ک 

تشک و پتومون نبود پرسیدم ازش قصم خورد گف من ور نداشتم

شنیدم برا بعضیا اتفاق افتاده . نمیدونم منشاش چیه . ذهنت خیلی مشغول بوده؟

نمیدونم والا دعوا کرده بودیم اولین باریم بود اون اتفاق میوفتاد 

2706