2752
2734
عنوان

شب نشینی با نی نی یار شب قسمت دوم !

| مشاهده متن کامل بحث + 7663 بازدید | 279 پست
الان بگیم سلام تعلیق میشیم     دیگه حوصله تعلیق ندارم پس اینجا رو ترک میکنم    

خودشون در جریانن 

مشکلی ندارن 

قبلا دو بار اینکار رو کردیم😂

InTj...so nevermind...همون خسته ی ۲۴/۷ ام

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

یه سوال دارم نی نی یار ها کاربرها رو می‌شناسن؟ یعنی مثلا یه کاربرو بهش فکر کنن با روحیات ٱشنا با ...

سلام 

شناخت اونطور خصوصی نه ولی یسری هارو از روی تاپیک هایی که میزنن یادمون میمونه 

سلام امکان حذف تمام تاپیک ها نیست.لطفا برای حذف تاپیک های خصوصی در روزهای زوج، لینک تاپیک رو به پی وی niniyar_1@  ارسال کنید.من سهمیه حذف تاپیک درخواستی ندارم.

نی نی یار همیشه مجبوره آنلاین باشه شب ها،پس اگه براش مهمون بیاد،بخواد بره عروسی،و....چیکار می‌کنه

آیا جایگزین داره؟

مرخصی میتونه بگیره؟

زمانی که مریض میشه چیکار میکنه

ارسالی_اعضا#  

@نی_نی_یار_شب    

ی شخصی هس توی این سایت خیلی روی قانون سایت حساسه ، همش اخطار میده یجورایی عین نی نی یارها

چند تا کاربری داره از نی نی یار بپرس با اینا نسبتی داره یان    خودشم بیشتر شبا هس

ارسالی_اعضا#  

@نی_نی_یار_شب    

سلام نی نی یار جان خدا قوت ،شما نی نی یار ها با هم در ارتباطم هستین؟

سلام بله در ارتباطیم

سلام امکان حذف تمام تاپیک ها نیست.لطفا برای حذف تاپیک های خصوصی در روزهای زوج، لینک تاپیک رو به پی وی niniyar_1@  ارسال کنید.من سهمیه حذف تاپیک درخواستی ندارم.
من دیدم که نینی یار 5، بعضی کاربرها رو میشناسه

ایشون از من خیلی قدیمی ترن 

نی نی یار شب اعصاب نداره میترکونه

نه الان اوکیه 

باید ساعت و وقت مناسب باهاش حرف بزنیم که سایت خلوته 

دو بار اینکار رو ما انجام دادیم نگران نباش

2706