2733
2734
عنوان

سوال شرعی لطفا بیاین

6 بازدید | 26 پست
سلام دوستان. من شوهرم مال شهر خودمون نیست الان تو یه شهر دیگه زندگی میکنم که شوهرم اینجا کارمند تا 16 سال تعهد داده حالا من وقتی میرم شهرمون خونه بابام نمازم شکسته بخونم یا کامل معمولا ماهی چهار پنج روز میرم
هرگاه از دست کسی خشمگین و یا ناراحت شدید این قوانین فردی شماست که ناراحتتان کرده است نه رفتار طرف مقابل . . .
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728
2740
اگه تصمیم به ترک کامل وطنت کردی و اصلا تصمیم به برگشت نداری باید شکسته بخونی ولی احتمال میدهی و تصمیم داره در اینده چه دور یا نزدیک برگردی دوباره باید کامل بخونی
انسان خوشبخت کسی است که صبح ها از خواب بر خیزدو شب ها به خواب رود و در بین ان کاری را انجام میدهدکه دوست دارد
اگر تو شهری که خونه ی باباته از بچگی بزرگ شدی نمازت رو کامل بخون یه دلیل دیگه هم اینه اگر از شهری میای بیرون حتی اگر بزرگ شده باشی اونجا اما دیگه قصد برگشت و زندگی کردن تو اون شهر رو نداری یا باصطلاح شرعی از اون شهر اعراض کردی میتوتی نمازت رو شکسته بخونی مثلا من تهران بزرگ شدم ۵-۶ سال فکر میکردم که دوباره برمیگردم تهران براهمین تهران نمازمو کامل میخوندم اما وقتی مطمئن شدم که دیگه برنمیگردم که تهران زندگی کنم دیگه نماز رو شکسته میخونم
باید از سمت خدا معجزه نازل بشود....تا دلم،بازدلم،بازدلم،دل بشود
2706