2737
2734

۲۳ سالمه 

اولش پدر مادرم خوب نبودن باهام فکر میکردم پدر مادر من اینطورن بعد دیدم نه اکثر پدرمادرا بدی کردن در حق بچه هاشون 

بعد پدر مادر رو بیخیال شدم گفتم عاشق شدن خوبه اگه شوهر کنم یا یه مرد عاشق پیدا کنم هوامو داره از تنهایی درمیام و زندگی عاشقانه ای خواهم داشت

که از شانس عنچهره بنده یه ادمایی به تورم خورد که عنچهره ای بیش نبودن پس در نتیجه عشق هم کنسل شد

الان فقط عین مادری که به نوزادش میرسه من مراقب خودمم 

مرتب تراپی میرم کتاب میخونم ورزش میکنم کلاسای مختلف میرم مراقبت پوستی دارم به موهام میرسم، کافه میرم، کار میکنم ، درس میخونم کمتر میرم مجازی و از هیچ بنی بشری انتظار ندارم 

ولی حس میکنم این سبک زندگی مال ادمای ۴۰ ساله اس نه من 

از یه دختر ضعیف و دردونه تبدیل شدم به دختری که همه از قوی بودنش حرف میزنن♥️🌿

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2740
ن خوبه درگیر آدما شدن روان ادمو خراب میکنه افرین بهت کاش منم مث تو بشم

یه حس بیخیالی عجیبی داره😅 دنیا به یه ورته اصلا

از یه دختر ضعیف و دردونه تبدیل شدم به دختری که همه از قوی بودنش حرف میزنن♥️🌿
حتی ادمای عنچهره رو؟😂😂

حتی عنچهرگان را 

البته از همون اول نمیذاشتم دور و برم بپلکن 

میدونی امثال شما و من هم آسیب دیدیم که زود بزرگ شدیم و هم سود بردیم :(

InTj...so nevermind...همون خسته ی ۲۴/۷ ام

نه گلم ، بسیار راه درستی در پیش گرفتی و اینو در سن ۳۰ سالگی متوجه میشی . پیشنهاد میکنم سفر برو و با آدمهایه جدید آشنا شو . خیلی باهات حال کردم . منم مثل تو زندگی کردم و در سن ۳۷ سالگی فکر میکردم برای ازدواج هنوز زوده 😅

چیزی رو که تو چهل سالگی باید میفهمیدی الان فهمیدی

مگه بد؟

دور موندی از آسیب های بعدی 

هر کی تو یه سنی به بلوع میرسه

همیشه هم همه چی بد نیست امیدوارم آدم درستی سر راهت قرار بگیره

ازمیان دردها،آنهایی که گفته نشدند مارا پیر کردند💔

اینو بدون عشق خودش میاد سرراهت ، اگ واسه فرار از خانواده یا دلتنگی و تنهایی بری سمت کسی بقول معروف قافیه رو باختی ،خوب سبکی داری بزار حال دلت خوش باشه.نباید منتظر خوشبختی باشی خوشبختی رو خود آدما هستن ک ب وجود میارن..

2706