2733
2734

برای لوازم پوستی خوبه 

من  مصی ام،  24ساله،  یک عدد نومزد دارم که بعد از کلییی سختی بهم رسیدیم(همون جمله کلیشه ای) 😅🤷🏻‍♀️ ناقص بودن ضعف ما نیست طبیعت ماست 🤍🌱🦋 سعی میکنم انسان بهتری نسبت به گذشته ی خودم باشم 🌱🦋 نماد من 🦋 اس،  به منظور رشد و تغییر مثبت.  علاقه مند به مطالعه هستم📚 هیچ انسانی کامل نیست خودت رو بپذیر با تمام نقص هایت 💎 زندگیم ازونجایی شروع شد که درک کردم من یه انسان متوسطم هوش متوسط، زیبایی متوسط، پول متوسط و..سعی کردم با همین متوسط بودن بهترین نسخه از خودم باشم 🌱🤍    به خودم آمدم انگار تویی در من بود این کمی بیشتر از دل به کسی بستن بود ❤هرکسی از ظن خود شد یار من 🤍 farfalla🦋

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

من عید نوروز بودم 

واقعا تو پوشاک که گاهی همون مارک ها گرون تر از بازار خودمون هم بود . تاپ ک اسفند ماه خریدم صد تومن همون مارک اونجا ۱۳۰ تومن . بهشون هم گفتم نگاه میکردن.... خوراکی هم مثل شکلات های وارداتی شاید پنج تومن تو بسته شکلات ۵۰ تومنی با خرید خودم فرق داشت 

ما یکی از فامیلامون رفته بود تازگی میگفت چیز خاصی نداره 

منم همین نظر رو دارم. به نظر چون واردات زیاد نداریم دیگ مرزها هم جنس خاصی برای ارائه ندارن . همه جا همون چیزایی هست که همه جا هست

2738

ما پارسال رفتیم ببین لوازم بهداشتی جرم گیر قیمتهاش خیلی خوبه اگه می تونی بخر خوراکی هم همینطور نوتلا قیمتاش خیلی خوبه اونجا  ولی لباس نداره ما شلوار جین قیمت کردیم خیلی گرون بود لباس خاصی‌نداره 

[QUOTE=298186404]ارومیه ک بری دلت نمیخواد برگردی[/QUOTE جاهایی دیدنی شو.چندنا میگین؟ 

بند، دریاچش،ابشار سوله دوکل،کلیسای ننه مریم،دریاچه مارمیشو،دالامپر پارک جنگلی شیخ تپه هم قشنگه

از جهان مانده فقط جان ک مرا ترک کند🙂من چنانم ک محال است کسی درک کند🧚
2706