2737
2734

اسپری سیف بزن یکمم تاید ماشینی بعد بذار چند دقیقه بمونه 

با این مسواکای سیمی بسابش تمیز میشه 

حالا که جان ما شده ای احتیاط کن 😍.....من❤ تو❤ و دخترنازمون ❤...با احترام جواب کسی که بهم توهین کنه نمیدم چون که 👈(جواب ابلهان خاموشیست)🙂 ..خدایا خیلی دوست دارم دبیر بشم کمکم کن به هدفم برسم 😍🤲

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

با سرکه و جوش شیرین دست اخرم با تاید بهش سیم بکش ،مثه روز اولش نمیشه دیگه، ولی تو همین سایت دیدم چن تا کاربر گفتن  داخل ی قابلمه بزرگ لوله باز کن بریزی  چدن هارو ب مدت دو ساعت بزاری داخلش 

❌درخواست دوستی ممنوع مخصوصا آقایون ❌    باید جانم هایش را درون ثبت احوال ثبت کند ک کسی هوس نکند ب نامش بزند🥺🧡 مامان ی دخترک مو فرفری لپ گلی ام ک ب سوسمار میگه سوسملک، ب مارمولک میگه مارگولک ب ممد قلی هم میگه مگگولی به نگهبان هم میگه نبهگان😂  اخه من نمیرمممم براش🥺⁦❤️⁩   ★🌙    •             ★       .           .    ★     •      .   ★       .   •   °    ★    .      ★     °   ★🌙   .  °     .    •   ★🌙   .   ★   .       .   •     ★     .        .  °            
2728

تو یه تشت آب داغ سرکه جوش شیرین پودر ماشین قاطی کن چدنارو بنداز توش بمونه بعد یه ساعت اینا با مسواک سیمی بسابش بذار خشک بشه قشنگ بسابی محکم تمیز میشه

من دختر قوی هستم🤞🤞💚💚 هیچوقت تسلیم نمیشم بالاخره به چیزی که میخوام میرسم🤗🤗  حساسم زود دلم میشکنه اما نشون میده من قلبم پاک ساده و بی ریام