2733
2739

راستش چند ماهیه دارم افسردگی میگیرم از فکر اینکه اونیکه میخواستم نشده ولی خیلی تلاش کردم و حاصل تلاشم شده این

لیسانس بهداشت حرفه ای هستم و فوق ارگونومی

مدرک ادونس و تی تی سی زبان دارم و حدود ۷ ساله زبان تدریس میکنم ولی چون پارسال مهر دفاع کردم هنوز سرکار مرتبط با رشته خودم پیدا نکردم. ولی مطمئنم پیدا میشه الان چون باردارم ۷ ماهمه از زمستون دیگه به خاطر شرایطم نتونستم برم سرکار ولی انشالله سال دیگه دوباره شروع میکنم.

۲۹ سالمه راستی

شوهرم همش میگه تو زندگیتو تلف کردی و هیچ فایده ای نداره درس خوندنات چون کار دولتی نیستی 😔

فامیلمون هم هیچی نمیگن و همش ار کسای دیگه جلوم تعریف میکنن مامانم میگه چون حسودی میکنن اینطور میگن

شما بگید حالا اگه یه نفر این شرایطو داشته باشه شما میگید موفقه یا نه؟ 

در نهایت زندگی میرقصد به ساز من😇😇

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
تقصیر شما نیست تقصیر دولته که کاری نیست همه تحصیل کرده ها خونه نشینن 

اومدم همینو بگم ، صرف داشتن مدرک تحصیلی و پیدا نکردن شغل مناسب معنی ناموفق بودن و بدبختی نمی‌ده ! شرایط جامعمون خراب خیلیهامون از مدرک دانشگاه فقط ی برگه برامون مونده 😐

به طور مبهمی آرزوی زمین لرزه یا صاعقه آسمانی داشتم تا بتوانم در دنیای آرام و روشنی به دنیا بیایم 
اومدم همینو بگم ، صرف داشتن مدرک تحصیلی و پیدا نکردن شغل مناسب معنی ناموفق بودن و بدبختی نمی‌ده ! شر ...

همسر من با لیسانس حقوق شده کارگر ساختمانی اونم اگه افغانی ها اجازه بدن 

همسر من با لیسانس حقوق شده کارگر ساختمانی اونم اگه افغانی ها اجازه بدن 

☹️ حالم گرفته میشه اینطور چیزها می‌شنوم ، امیدوارم همه چی درست بشه و همه تو جایگاه درستی که باید باشند 

به طور مبهمی آرزوی زمین لرزه یا صاعقه آسمانی داشتم تا بتوانم در دنیای آرام و روشنی به دنیا بیایم 
2738