2733
2734
عنوان

به داد موی مظلومم برسین.

143 بازدید | 12 پست

خانمای مهربون و عزیزم، چند ساعت پیش تاپیکی زدم و راز پوست عالی خودم رو گفتم امیدوارم که مفید واقع شده باشه. ولی متاسفانه بر خلاف پوست فوق العاده عالیم موهای داغونی دارم. یعنی از هجده سالگیم که تیرویید گرفتم کلی از موهام ریخت و جنس موهای ناز ابریشمیم خیلی نازک شد . الانم چهار ساله هر شش ماه لایت کامل میکنم. خیر سرم بهترین سالن تخصصی رنگ و لایت شهرمون میرم و هربار برای موهای کوتاه و کم پشتم کلی پول رنگ میدم تا با مواد خارجی دکلره کنم و کمترین آسیب رو ببینه موهام. موهام مدل مصری تقریبا کوتاه و کم پشته اخرین بار واسه عید لایت کردم پنج تومن دادم . با این وجود موهام اسیب دیده خشک و بی جونه. دیروز از موهام اعصابم خرد شد و اون موهای خوشرنگو از ته زدم تو حموم. اینقد کوتاه کردم که حتی نمیشه با کش بست . 

دوستای گلم، عزیزای دلم بهم بگین، هر راه حلی که میدونین چه تهاجمی مثل مزو 

چه روغن تراپی و سرم تراپی 

چه قرص و امپول 

هرروشی که شما انجام میدین برای موهاتون سالم سازی و طراوت و جون گرفتنش

بهم بگین شامپوها و ماسک و نرم کننده هاتون چی هستن که راضی هستین.  میخوام سه ماه تابستون رو موهام کار کنم که جون بگیرن قول میدم تا مهر لایتش نکنم دیگه 😄

خودت گفتی دیگه

تا مشکل تیروییدت حل نشه درست نمیشه

تنبلی تخمدان درمانش اصلاح سبک زندگیه برای اطلاعات بیشتر این پیج رو دنبال کنید و اگه بهتر شدین برام دعا کنیدniloofarpcossupport              لطفا پیج عروسکسازی منو gisoo.arusk رو تو اینستا دنبال کنید واینم ادرس کانالمه @roosidolls حمایت شما انگیزمو برای ادامه تضمین میکنه،

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دکلره نکن

....جایی دورتر از خودم ایستاده‌ام،به تماشای کسی که جای من زندگی می‌کندچه بی رحمانه تنهاست و چه به ناچار قوی...╭━═━⊰✹♡✹⊱━═━╮   @zaneh_emroozi╰━═━⊰❀♡❀⊱━═━╯
2731

همیشه بعد از حمومممم روغن. ارگان. نارگیل. بادام 

یکی از اینارو وقتی موهات نم داره بزن به موهات 

فقط 2 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
(تیکر بارداری نیست برای رسیدن به خواستمه) ❌این کاربرو میبینی؟!              خوشبخت میشه. به عشقش میرسه. تنها دغدغش میشه رنگ ناخنش. تو خونش ارومش موج میشه. پدرش دیگه دادو بیداد نمیکنه. تو کارش پیشرفت میکنه. میشه دختری ک ارزوی همست اینو به خودم و مادرم قول میدم:) میشه ی صلوات برام بفرستی ❤هزار برابرش به خودت برگرده گلم 
به ریشه؟ به ساقه؟ مارک و برند خاصی مد نظر داری گلم؟ 

بله از ریشه کف سرو ماساژ بدین 

داخل حمام موقع شستن سرتونو ماساژ بدین 

روغن اصل بگردین پیدا کنید 

میگن زرده ی تخم مرغ هم خوبه 

اب برنجم خوبه 

فقط 2 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
(تیکر بارداری نیست برای رسیدن به خواستمه) ❌این کاربرو میبینی؟!              خوشبخت میشه. به عشقش میرسه. تنها دغدغش میشه رنگ ناخنش. تو خونش ارومش موج میشه. پدرش دیگه دادو بیداد نمیکنه. تو کارش پیشرفت میکنه. میشه دختری ک ارزوی همست اینو به خودم و مادرم قول میدم:) میشه ی صلوات برام بفرستی ❤هزار برابرش به خودت برگرده گلم 

من با کراتین و پروتیین و ...کاملا مخالفم.

با روغن تراپی بیشتر موافقم.اونم روغن اصل.من خودم موهامو با روغن زیتون ماهی سه چهار بار ماساژ میدم کف سرمو و بعد چند ساعتی حمام میکنم.تآ حمامم ن نرم کننده ن ماسک ن ... استفاده نمیکنم. البته موهای عالی ندارم ولی بد هم نیستش

عشق ممنوعه❤️‍🩹
من با کراتین و پروتیین و ...کاملا مخالفم. با روغن تراپی بیشتر موافقم.اونم روغن اصل.من خودم موهامو ب ...

اها یعنی قبل از حمام روغن زیتون بزنم. اتفاقا برای پوستم از روغن زیتون اصل استفاده میکنم. مستقیم از رودبار میخرم 

اها یعنی قبل از حمام روغن زیتون بزنم. اتفاقا برای پوستم از روغن زیتون اصل استفاده میکنم. مستقیم از ر ...

من قبل حمام میزنم کل موهامو کف سرمو ماساژ میدم و تا ساقه موهام البته عکسم بدم متوجه میشی موهام داغونه

عشق ممنوعه❤️‍🩹