2733
2734

لطفا منو راهنمایی کنید میخوام اطو سفارش بدم

دو دلم که سفارش بدم یا برم از بازار بخرم

آخه  سفارش اینترنتی ارزونتره تا بازار

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
سلام ببخشید شما از نمک برای قطع ریزش مو استفاده کردین؟ خوب شد؟

سلام عزیزم

یه ۵_۶بار استفاده کردم برای من که بی‌نتیجه بود وجنس موهامم خراب می‌کرد

ولی فیلم دکتر خیر اندیش میگفت ریشه مو رو محکم میکه

من تو یکی از تاپیک ها هم دیدم که می‌گفت

نمک باعث میشه فشار بالا بره

حالا شما هم یه تحقیقی بکن

بهتره آزمایش بدين تا علت رو ریشه یابی و درمان کنید

من کم کاری تیروئید دارم با کم خونی

الان ۳ساله ریزش مو دارم هر کاری هم بگین برای موهام کردم دیگه بی خیال شدم

سلام عزیزم یه ۵_۶بار استفاده کردم برای من که بی‌نتیجه بود وجنس موهامم خراب می‌کرد ولی فیلم دکتر خی ...

ممنون من تیرویید اینا ندارم کم خونی خفیف دارم امروز برای اولین بار استفاده کردم ببینم چطور میشه کلیپ خیراندیشو دیدم سرچ کردم نی نی سایت رو اورد یکیش تاپیک شما بود گفتم بپرسم نتیجه گرفتین یانه توکل بخدا ان شاالله ریزش موهای شماهم قطع میشه من که دیگه امیدی ندارم کف سرم دیده میشه قشنگ کچل شدم بازم ممنون که جواب دادی 🧡

لطفا برای حاجتم صلوات بفرستین 🙏
نمیدونم تا حالا اینترنتی لوازم برقی نخریدم دو دلم

سلام

نام کاربری تون تگ نشد 

دعوتید ب تاپیک 

https://www.ninisite.com/discussion/topic/12895444/تنها-مولود-کعبه?postId=325812692

** کاربر گرامی اگر امضامو دیدی.🍀                                    و برای شادی و سلامتی و ظهور آقا امام زمان( علیه‌السلام) صلوات فرستادی بگو تا من هم هدیه به شما صلوات بفرستم سپاسگزارم 🌿🦋                                                     اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم.                     اللهم عجل لولیک الفرج بحق امام حسین علیه السلام.  هر  جا که هستی همراه من سه بار بگو صَلَّی اللهُ عَلَیکَ یا اَبا عَبدِالله  )    خوشحال میشم صفحه اول این تاپیک رو مطالعه کنید لینک تاپیک..بزنید رو این متن ..شاید ديدن اين متن اتفاقی نبوده و شما به تاپیک امام زمان علیه السلام دعوت شدید :)
2740