2737
2739

شیش هف روز

البته دفعه پیش فقط پنج روز موندیم بعد سه ماه ک همو ندیده بودیم

نی‌نی‌سایت جاییه که امضای وطن پرستی خلاف قوانینه ولی شعار مرگ بر فلان با قوانین مغایرت نداره😂هشتگ عدالت آبدوغ‌خیاری🤡

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من اگر با همسرم برم دو هفته اگر نه خودم جلوتر میرم سه هفته هستم بعد همسرم میاد دنبالم و یک هفته دیگه هم هستیم که میشه یک ماه 

البته بگم راهم دوره 1000 کیلومتر فاصله ست تا شهر پدر مادرم 

2731
من اگر با همسرم برم دو هفته اگر نه خودم جلوتر میرم سه هفته هستم بعد همسرم میاد دنبالم و یک هفته دیگه ...

اره ی ماه میمونید 

خواهر خودمم همیطوره 

ولی بنده خدا ۳ ماه میمونه 

۳ تا بچه کوچیک داره

جالب است،🤌ثبت احوال همه چیز را درشناسنامه ام نوشته است به  جز احوالم....🚶‍♀️🤷‍♀️🤷‍♀😶
اره ی ماه میمونید  خواهر خودمم همیطوره  ولی بنده خدا ۳ ماه میمونه  ۳ تا بچه کوچیک ...

سه ماه زیاده به نظرم. مخصوصا اگر بچه کوچیک هم داشته باشی چون هم بچه ها اذیت میشن بدون باباشون هم اذیت میکنن.. همون یک ماه به نظرم ایده آله... خواهرتون چند کیلومتر فاصله داره با پدر مادرتون؟ 

2738
سه ماه زیاده به نظرم. مخصوصا اگر بچه کوچیک هم داشته باشی چون هم بچه ها اذیت میشن بدون باباشون هم اذی ...

۱۰۰۰کیلومتر راهه 

اره واقعا 

جالب است،🤌ثبت احوال همه چیز را درشناسنامه ام نوشته است به  جز احوالم....🚶‍♀️🤷‍♀️🤷‍♀😶