2737
2734
لطفاشهرتونم بگید
من مجردم خرج هام بنزین ارایشگاه باشگاه مهمونی بیرون و... ١٩٥٠ حساب کردم البته خرج خورد خوراک ندارم
‎تو راه انقدر خوش میگذره که میرسم باحال نی ‎استراحت تو لیست کارام نی ‎نقطه ی شروع یه روزی بوده مقصدم ‎واینمیستم فعلاً پره مخزنم ‎صاف گردنم سر بالا رو به جلو مستقیم جهت ‎تا زندم راضی نمیشم هیچوقت درخواستم یک کلمست..بیشتر
تهرانیم والله خرج و کم کنیم خورد وخواب و پوشاک م کم بگیریم و یه آخر هفته بریم رستوران و اجاره و بنزین و قبض آخرم تهش نمونه 3 4 تومن راحت راحت میخواد تا 5تومن دیگه حساب کن حداقل و گفتم
....!هیچ کس احساسم را نفهمید. ..!
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
٢ برابرش کن😂😂
‎تو راه انقدر خوش میگذره که میرسم باحال نی ‎استراحت تو لیست کارام نی ‎نقطه ی شروع یه روزی بوده مقصدم ‎واینمیستم فعلاً پره مخزنم ‎صاف گردنم سر بالا رو به جلو مستقیم جهت ‎تا زندم راضی نمیشم هیچوقت درخواستم یک کلمست..بیشتر
هفته ای دو دفعه بنزین میخواد ماهی شار ژ و قبض و اجاره و گوشت و مرع و برنج و ........ تفریح و لباس کم کم لاقل میخواد خرج هروز خونه هست اوووووفففف مهد و مدرسه یا دانشگاهم باشه دیگه هیجی خدا نکنه مراسم و اینا و روز پدر مادر شه دیگه برو بالا کلا زیر خط فقر میشه 3 4 تومن
....!هیچ کس احساسم را نفهمید. ..!
2740
اگه با یه بچه بخوای راحت زندگی کنی بدون کرایه خونه و اینا حداقل 4 تومن لازمه البته حداقلش رو گفتم
آدمهای ساده را بی هیچ دلیلی دوست دارم آدمهای که خودشان هستند و نقش بازی نمی کنند.سادگی شیک ترین ژست دنیاست
ماهی ۶۰ بنزین ،۱۰۰ باشگاه ،دارو بیشتر ویتامین و مکمله خداروشکر ،لباس هم بستگی داره برم بیرون یا نه چیزی خوشم بیاد یا نه کلا هرچیزی خوشم بیاد میگیرم جوری نیستم که مثلا حتما سالی ... مقدار خرید کنم
همون به ازای هر نفر ماهی دو تومن
2706