2737
2739
عنوان

مامانا میشه به دادم برسید؟؟؟

441 بازدید | 53 پست

سلام

من یه دختر ۲۵ روزه دارم

که کولیک داره و دکتر براش شیر خشک h.a داده

قطره هم کولیک ez داده و قطره آ د کامویت و قطره بی بی کِییر

متاسفانه بچه یوبست داره

و میگن بائو با گوش پاک و وازلین کودک کمکش کنید

ولی دیگه باسنش داره زخم میشه

هر سری هر سری گوش پاک کن و وازلین میزنیم

یکی گفت صابون بزار مثل شیاف ولی میگن بده

یکی گفت کره بزار ولی تاثیر نداره

شما کاری به ذهنتون میرسه؟؟تجربه ای دارید؟

و اینکه روزی ۲.۳ بار میخواد مدفوع کنه درد میکشه و جیغ میزنه و کبود میشه تا کمکش کنیم و انجام بده

ترنجبین بدم؟؟ شیرخشک چی؟؟

تو رو خدا تجربه ای دارید بگید

کی گفته شما اجازه دارید با گوش پاک کن روده بچه رو دستکاری کنید؟

دلیل انتخاب نام کاربریم اینه که بری ببینی اوپرا وینفری کی بوده...نه برای الگو برداری! برای اینکه ببینی تو خیلی شرایط اولیه بهتری نسبت بهش داری اما تلاش نمیکنی و ناامیدی.من یه پرولایفم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیز دلم ،🥺🥺🥺یکم روغن زیتون بده البته از دکتر بپرس ببین میتونی یا ن 

درخواست دوستی ندید لطفا با تشکر،🙏🤗.دعای همیشگیم....سلامتی همه خانوادم،خوشبختی بچه هام،خوشبختی خودم.ی خونه سه اتاق خوابه.ی ماشین خوشگل،😍
2731

عزیزم اینکاری میگم چند روز پیش عروسمون گفت من انجام دادم.حالا نمیدونم تاثیر همینکار بودیا نه.سمت چپ شکمشو از کنار ناف تا زیر دنده ها با روغن زیتون چرب کن. ببین جواب میده یا نه

💞فان مع العسر یسری💞             صبورانه در انتظار زمان بمان! هرچیزدر زمان خودش رخ می دهد باغبان حتی اگر باغش را غرق اب هم کند درختان خارج از فصل خود میوه نمیدهند .۱۴۰۱/۰۵/۱۸ درست زمانیکه انتظارشو نداری معجزه اتفاق میفته.خوش اومدی معجزه زندگیم
2738

شیر خودتو نمیخوره؟ ترنجبین برای نوزاد ممنوع شده    شیر خشکش رو با آب ولرم درست کن نه اینکه شیر رو بریزی تو آب داغ بعد بزاری سرد بشه یکم سر پیمانه شیر خشکش رو خالی تر بگیر 

به دکترش بگو شیرش رو عوض میکنه خدا تکرده زخم میشه ها

صابون اصلا شیاف نکن ها شدیدا میسوزونه

من واسه دخترم گوش پاکن و روغن زیتون میزدم البته تو سن بالا مثلا یه سالگی

الان چون یبوسته هربارپوشکش رو عوض میکنی یه کم کرم سوختکی بزن مقعدش قسمت خارجیش ها . داخلش نه. هروقت پی پی کرد زخم نشه خشک بمونه زخم میشه چرب کن همیشه