2737
2739

من همیشه فکر میکردم با فامیلای شوهر خوب باشی خوبی کنی دوست دارن ولی الان فهمیدم باید بهشون بدی کنی زیرو رو بکشی دو رو باشی تا دوست داشته باشن 

تا نگردی آشنا زین پرده رمزی نشنوی   گوش نامحرم نباشد جای پیغام سروش 

هیچ وقت از یک ور بوم نیفت

صدایت میکنم اما                                                                 جوابت را نمیخواهم                                                              که در هر پاسخت                                                                  یک مثنوی کم میشود از من                        

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

به خواهراش نبایدروداد چون حقی برای دخالت ندارن احترام مامانشو بایدحفظ کرد بقیه هم اصلا دردرجه ای نیستن ک بخوای وقت بذاری😃😃

کاش یه بابا پنجعلى جیبى داشتم تا هر وقت یکى میخواست نصیحتم بکنه مى خوابوند دهنش😃
2740

من ب هیچکدومشون رو نمیدم اولاش رو میدادم همش پلاس بودن اینجا حالا ما کم جمعیتیم ن خواهرشوهر دارم نه برادر شوهر ..خاله هاش میومدن پلاس بودن منم رو ندادم دیگ بهشون الان نمیان 

🧿🧿 الهی برقصاند خدا بساز دلت جهانت را 🧿🧿

خیلیییییییییی موافقممممممم

امضام خونده بشه🤌وقتی از یک فروشگاه بزرگ خرید می‌کنید، کمک می‌کنید یک نفر هفتمین ویلای خود را بسازد و دهمین ماشینش را بخرد؛ اما وقتی از بقالی محل یا یک مغازه ساده خرید کنید آن فرد می‌تواند برای فرزندش آن وسیله‌ای که نیاز دارد را بخرد ... حداقل چند قلم از خرید هاتون را مخصوص بقالی و مغازه های کوچک بذارید و همه مایحتاج خود را از فروشگاه های بزرگ نخرید و به اندازه خود کمی جلوی این سیستم سرمایه دار پرور تبعیض آمیز را بگیرید.                   و من یتوکل علی الله فهو حسبه✨
من ب هیچکدومشون رو نمیدم اولاش رو میدادم همش پلاس بودن اینجا حالا ما کم جمعیتیم ن خواهرشوهر دارم نه ...

خانما خواهرشوهرم امروز زنگید گفت پنجشنبه با عروس ودامادو دخترام و نوه هام ناهار خونتون میایم .هممون حموم هم میفتیم حتی دامادها.😭من چه کنم؟

💠روایت شده از امام صادق علیه السلام که رسول خدا فرمودند : خدای تبارک و تعالی میفرمایند: هیچ بنده گنهکاری را وارد بهشت نمیکنم ، مگر اینکه اورا به مرض و بیماری مبتلا میکنم تا کفاره گناهانش باشد و اگر گناهانش با آن بیماری پاک نشد و زیادتر از آن بود ، کسی را بر او مسلط میکنم که بر او ظلم کند تا کفاره گناهانش باشد، رزق و روزی اش را کم میکنم تا کفاره گناهانش باشد و اگر این نیز برای کفاره گناهانش کافی نبود جان گرفتن او را سخت میکنم و یا در قبر بر او سخت میگیرم تا وقتی که بدون هیچ گناهی نزد من آید و اورا وارد بهشت کنم ، و اما کسی را که میخواهم وارد جهنم کنم ، او را صحیح و سالم میگذارم ، و رزق و روزی اش را زیاد مى کنم و جان دادن او را آسان می گردانم تا وقتیکه نزد من آید ، هیچ حسنه ای نداشته باشد ودر همان وقت او را وارد جهنم کنم✨
2706