2733
2734

بچه به من تو سونو ۶ هفته کفتن پوچه و جنین نیست ... تو سونو ۶ هفته بودم اما حساب پریودیی ۸ گفتن شاید لقاح دیر بوده ... تو تاپیک هایی قبلی هم هست دقیقش ... حالا از اخرین سونو گفتن خودتن سقط میکنی تو خونه به طبیعی اما من هیچ علائم سقط ندارم فقط اون روز سونو بخاطر ترس بود یا سونو دو لکه خون دیدم و دل درد داشتم صبح ی لخته خیلیی کوچیک دیدم فک کردم سقط دو لیوان زعفران کاچی خوردم اما انگار ن انگار دل دردم خوب شد .... الان ی  هفته میگذره باز دیروز لک دیدم دو قطره ابکی یکم دل گرفتگی داشتم خوب شدم باز ولی انگار ن انگار چیکار کنم بچه ها دکترم گفت دو هفته وایسا اما الان ۸ روزه خبری نیست  خیلی میترسم 

گلم بچه های مشکل دار خودشون سقط میشن تا میتونی گرمی بخور اب تره رو بگیر بخور

گر نگهدار من آن است که من میدانم شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد🌺 کابری هفتم 😐بهم نگید تازه وارد😕

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

میترسم میگم نکنه سالم باشه تشکیل شده باشه من گناه کنم اخه با دارو باز هزار بدبختی باردار شدم

ی جای. دیگ برو سنو

گر نگهدار من آن است که من میدانم شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد🌺 کابری هفتم 😐بهم نگید تازه وارد😕
 ی جای. دیگ برو سنو

سونو جایی معتبری بود دسستگاهاش عالی بودن نمیدونم چرا اینو گفت ک رشدی نداشته دروصورتی ک از سونو قبلیم دو هفته گزشته بود و ساک رشد داشته بود و دقیقا باید ۶ هفته بودم ک اونم گفت ۶ هفته ات اما جنین رویت نمیشه

خب شاید زود رفتی سونوگرافی دوباره برو سونوگرافی

میترسم همش استرس دارم میگم هی یکم صبر کنم یکم صبر کنم  میکم هفته دیگ برم ک دقیقا بشم ۸ هفته اخه میگن تا ۱۰ هفته درست میشن بعضیا 

سونو جایی معتبری بود دسستگاهاش عالی بودن نمیدونم چرا اینو گفت ک رشدی نداشته دروصورتی ک از سونو قبلیم ...

نمیدونم راهکاری نمیدم شاید بچت سالم باشه

2706