2733
2734

۵ روزه درد تخمدان و لگن دارم....دیشب بعد رابطه درد شدید داشتم در حدی ک وسط رابطه دولا دولا رفتم حموم ۲ ساعت زیر اب داغ بودم و ژلوفن خوردم تا تونستم بخوابم🥺🥺 هنوزم درد دارم ولی نه به شدت دیشب....به نظرتون نیاز به پیگیری هست؟؟ کسی شرایط مشابه داشته؟؟؟ یا اگه کسی پرستار یا ماما هست میشه راهنماییم کنه🥺🥺

دخترم تمام دنیای منی⁦❤️⁩⁦❤️⁩ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم دقیقا روز تخمک گذاریم که دیروز بود به شدت پهلو درد شدم هنوزم این درد رو دارم نمیدونم باید چه دکت ...

در حد یکی دوروز دردش طبیعیه گلم من خودمم هر ماه این دردو دارم ولی اینسری خیلی خیلی شدیده اصلا قابل توصیف نبود دردش

2731
ببین درد تخمدان نیست دقیقا پهلوی راستم فقط درد میکنه هم از سمت جلو هم عقب 

ی سونوگرافی بده از کلیت برو سونو بده بعد با سونو برو دکتر ک اینجوری  یه ویزیتم بدی

سلام گلم راهنمایی میخاستی.  من پزشک هستم سوالی داری دقیق بپرس

سلام وقت بخیر عزیزم....من از چهارشنبه شب درد شکم داشتم و رفته رفته بیشتر شد با راه رفتن و خوابیدن و نشستن هم درد دارم موقع ادرار و دفع هم درد دارم و مقعدم درد میکنه

امروز سونو دادم گفت مایع ازاد ک احتمال داد یا کیست پاره شده یا عفونت لگن دارم... دکتر امروز افلوکسیر ۲۰۰ داد 

میخواستم بدونم خطرناک نیست؟ نیاز نیست برم بیمارستان؟

2738
سلام گلم راهنمایی میخاستی.  من پزشک هستم سوالی داری دقیق بپرس

پریشبم موقع رابطه چنان دردم شدید شد ک انگار داشتم میمردم تا ۲_۳ ساعت زیر دوش اب داغ بودمو هر ۶ روز ک درد داشتم ژلوفن خوردم تا تونستم تحمل کنم

سلام وقت بخیر عزیزم....من از چهارشنبه شب درد شکم داشتم و رفته رفته بیشتر شد با راه رفتن و خوابیدن و ...

فعلا ن  حتما ی نمونه برداری از ناحیه تناسلی انجام بده و حتی ی معاینه برو

بزودی. دکترتون میشم..... خدایا پشت و پناهم باش...  
اقدامی

نه اصلا اقدام نیستم 

۳ ماه پیش سقط داشتم توی ۱۸ هفته و ۱ ماه و نیم طول کشید از شر بقایا راحت بشم 

یه دور کورتاژ شدم و یه دورم قرص سقط خوردم برای دفع بقایا و همون موقع دکتر گفت بقایات داره عفونت میکنه....

بعد کورتاژم ۶ روز بعدش با خونریزی خیلی خیلی شدید بستری شدم و مشکوک ب ای وی ام رحمی بودم

پریشبم موقع رابطه چنان دردم شدید شد ک انگار داشتم میمردم تا ۲_۳ ساعت زیر دوش اب داغ بودمو هر ۶ روز ک ...

حتما نمونه برداری کن از ناحیه تناسلی 

تا حالا انجام دادی؟ 

یا توضیح بدم

بزودی. دکترتون میشم..... خدایا پشت و پناهم باش...