2733
2734
عنوان

بعد مدتها اومدم چرا ۹۰٪ تو تایپیکا دعواس؟!

| مشاهده متن کامل بحث + 144 بازدید | 36 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چ رشته ای میخونی اونجا چطوره خوبه راضی هستی

شیمی. نسبت به ایران اره. ولی اگه کسی بتونه بره اروپا و امریکا یعنی هزینه زندگیش داشته باشه چرا باید بیاد اسیای شرقی. من پولم به اینجا رسید فقط وگرنه دل همه خارجیا خونه از اینجا

شیمی. نسبت به ایران اره. ولی اگه کسی بتونه بره اروپا و امریکا یعنی هزینه زندگیش داشته باشه چرا باید ...

ببخشید چند تا سوال 

واقعا پوست مردمشون به سفیدی فیلم ها  هست یا بدون جوش و لک؟؟ 

غذا هاشون خوشمزه هست؟؟ 

انقدری که ترقوه ؛ رگ ؛ ته ریش ؛ سینه ؛ باسن ؛             چال لپ ؛ گودی کمر ؛                                               و بقیه پستی بلندی های بدنمون طرفدار داره،            عقاید و اخلاق و خط فکریمون طرفدار نداره!                  توعصر حاضر حتما باید یه چیزیت زده باشه بیرون       یارفته باشه تو                                                        تاشایسته بشی 
2731
ببخشید چند تا سوال  واقعا پوست مردمشون به سفیدی فیلم ها  هست یا بدون جوش و لک؟؟  غذ ...

اره پوستشون سفیده ولی نه روستایی ها. کلا برنزه میشن بدبختا هم. پوستشون جای جوش زیاد داره ولی لیزر میکنن. کلا کلینیک زیبایی بسیار فعاله . اره من بخاطر غذاشون کلی وزن اضاف کردم الان رژیمم. اصن رژیمی نیس غذاهاشون چون چربه . گول خوردم😪

اره پوستشون سفیده ولی نه روستایی ها. کلا برنزه میشن بدبختا هم. پوستشون جای جوش زیاد داره ولی لیزر می ...

ممنون 

انقدری که ترقوه ؛ رگ ؛ ته ریش ؛ سینه ؛ باسن ؛             چال لپ ؛ گودی کمر ؛                                               و بقیه پستی بلندی های بدنمون طرفدار داره،            عقاید و اخلاق و خط فکریمون طرفدار نداره!                  توعصر حاضر حتما باید یه چیزیت زده باشه بیرون       یارفته باشه تو                                                        تاشایسته بشی 
کلا اگه دعوا بیشتر دو صفحه شد باید تایپیک قفل کرد. طرف تایپیک میذاره ۳ روز میبینه دعواس هنوز قفل نمی ...

اخه میدونی سایت پرشده از۱۳و۱۴ساله ها ک فقط شعار های الکی میدن و دعوا میشه

و استاتر باید قفل کنه ک نمیکنه

با قلبی که سمت "چپ ِ" نمیشه راه "راست"رفت🥲❤️💙*۲۱Farvardin*💚🍀خدایا شکرت واس سلامتیم،خدایاشکرت واس *خانواده* خوبم،خدایا ازت واس همه چیزایی ک بهم دادی ممنونم🤲توتاپیک های من شاهد لحظات خوش من👧 هستید😍