2733
2734
عنوان

بعد مدتها اومدم چرا ۹۰٪ تو تایپیکا دعواس؟!

| مشاهده متن کامل بحث + 144 بازدید | 36 پست
خب مثلا یکی ادعا میکرد طرف دانشجو نیس خخخ من خودم سی سالمه دانشجوم فک کنم تا سی  و پنج سالگیم ...

الان دعوا کنم؟ شما ۲۹ سالته،۳۰ نیستی😂

مولانا چقدر قشنگ گفته: گر همه جا تاریک بود دوباره بنگر،شاید نور خود تو باشی..‌.🤍
بخاطر اینه که همش یه بچه ۱۵ ساله هس که مشکلشون فقط اینچیراس دوست پسراشون

نبودم چندماه حالا اگه باز این سایت برام باز شه بخونم مواقع بی حوصلگیم میام حالم عوض میشه ولی کلا تایپیک خیانت نرم بهتره همش دعوای کاربراس. یادم چندسال پیش بچه ها بیشتر تایپیک خنده دار میزدن

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

دیروز یه دختر خانم ۲۰ ساله گفت میخام از روستا بیام شهر برم تو رستوران کار کنم  جای خابم میدن ما گفتیم اول بیا ببین تحقیق کن جاشو ببین برا دختر تنها شاید مناسب نباشه چند نفر پریدن بهمون فحش نثارمون کردن

2731
دقیقا ۲۹ سالمه ولیا من کره زندگی میکنم همش میگن ۳۱ سالته خودم دیگه میگم سی وسطش باشه

عههه کرههه ای؟🥲

به به🥲

منم ببر

مولانا چقدر قشنگ گفته: گر همه جا تاریک بود دوباره بنگر،شاید نور خود تو باشی..‌.🤍
دیروز یه دختر خانم ۲۰ ساله گفت میخام از روستا بیام شهر برم تو رستوران کار کنم  جای خابم میدن ما ...

دوست من اتفاقا رفت تهران از روستا واسه کار تازه خوابگاه گرفت باز جریان داشت. زیادن که میرن شهرای بزرگ اون نباید مطرح میکرد تو فضای مجازی😅

دعواست چون اینجا بعضی ها حرف زور میزنن یا مسخره میکنن 

یا دعوا دارن یا دعوا درست میکنن یا عقاید هم مسخره میکنن

با قلبی که سمت "چپ ِ" نمیشه راه "راست"رفت🥲❤️💙*۲۱Farvardin*💚🍀خدایا شکرت واس سلامتیم،خدایاشکرت واس *خانواده* خوبم،خدایا ازت واس همه چیزایی ک بهم دادی ممنونم🤲توتاپیک های من شاهد لحظات خوش من👧 هستید😍
دوست من اتفاقا رفت تهران از روستا واسه کار تازه خوابگاه گرفت باز جریان داشت. زیادن که میرن شهرای بزر ...

اون بنده خدا روستایی بود یه دختر ساده بود داشت سوال میکرد چطوره ما گفتیم اول برو ببین چند نفر گفتن شما چرا به همه بدبین هستین کسی کارش نداره باید بره کار کنه

قراره یه پسر ایرانی بیاد تو گروهمون من دیگه فارسی حرف بزنم دق کردم از بس ایرانی ندیدم

🥲🥲😂من میاممممم..

دعواست چون اینجا بعضی ها حرف زور میزنن یا مسخره میکنن  یا دعوا دارن یا دعوا درست میکنن یا عقای ...

کلا اگه دعوا بیشتر دو صفحه شد باید تایپیک قفل کرد. طرف تایپیک میذاره ۳ روز میبینه دعواس هنوز قفل نمیکنه . دیگه اون دعوای سریالی میشه الان یکی تایپیک بودم داشت داستان جنایی میشد