2733
2739

بابا شوماخر که نیستین ازاد راه که نیست تو خیابون ترمز کنید بعضی وقتا یه پیرزن داره از عابر رد میشه چراغ سبز میشه اول نفر خانوما گازشو میگیرن میرن .برا دور زدن سبقت فقط زنا راه نمیدن چتونه خداوکیلی ؟؟یه ماشین دارینا یه کم دل به رحم باشین😐

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
آدم بیشعور زیاده  زن و مرد هم نداره

ولی بیاید منصفانه نگاه کنیم بیشتر بیشعورا خانومن 😐خودمم زنم زنان علیه زنان هم نیست ولی بخدا اصلا گذشت نداریم ما زنا

اتفاقا خانوما راه میدن طفلیا 

مردا فک کردن نوبرشو آوردن تند تند بوق میزنن 

بار ها شده من وایسادم تا آدم جلوم رد بشه ی نره خر بوق بوق کرده 

آخرم میشه شما زنا و... 

شما زنا و کوفت 

مرض

درد بی درمون 

عن خورا  

فقط 5 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من حوصله بحث با احمق ندارم حجی  ، ی (ت خوبی) گوشه کیبوردم گذاشتم هروقت نفهم ب تورم خورد میزنم رو دکمه (ت خوبی)، ناگفته نماند در بعضی موارد انقدر آدم حسابشون نمیکنم ک یادم میره جواب بدم.  
2738

من اینجوری نیستم

لاین سبقت باشم کسی بخواد سبقت بگیره فورا میرم کندرو و اذیت نمیکنم

توی خیابون هرعابری بخواد رد بشه سرعتمو کم میکنم

اتفاقا خانوما معمولا رعایت میکنن

دیگران خدا رو انتخاب میکنن که به جهنم نرن؛ما خدا رو انتخاب میکنیم چون از جهنم برگشتیم🤍__که شبِ شَراب، نَیرزَد به بامداد خُمار...✨
اونی ک دمپایی دستشویی ها رو خیس میکنه بیاد ببینم من باهاش سرناسازگاری دارممممم

بعله کارتو بگو😑😑😑

🍀🍀🍀🍀🍀                                                              یادم بمونه هیچ چیزی از هیچ کس بعید نیست یادم بمونه چقدر امروز شرایط سختی داشتم یادم بمونه هر چند به ته خط رسیده باشم ولی امید داشته باشم خدا را چه دیدی شاید یکی از همین روزها نوبت من باشد   😔😔     ♡این نیز بگذرد♡
بعضی ھا شاید عجله دارن منم پنجشنبه جمعه ھا ک با ماشینم میرم خیلی عجله دارم 

هرچقدرهم عجله داشته باشی نبایدتندبری یه لحظه غفلت یک عمرپشیمانی به همراه داره

شهرازصداپراست،    🗣    ولی ازسخن تهی،