2733
2739
عنوان

تب وحشتناک پسرم

211 بازدید | 27 پست

از دیروز صبح تب کرده. نصف روز استا میدادم کنترل میشد ولی از عصر نه ایپومروفن و نه شربت استامینوفن اثر نمیزاره. عصر دیگه ۳۹ رو رد کرد دیکلوفناک یک سوم گذاشتم سه ساعت گذاشته بود دوباره وحشتناک نزدیک ۴۰ شده بود که باز مجبورا دیکلوفناک زدم. الان باز ۳ ساعت گذشته باز تبش داره میاد😔موندم اخه چه دارویی بدم اثر کنه. ۴ سال و ۳ ماهشه

خداوند هیـچ قفلـــــــی را بدون کلیـــــــدش خلق نمیکند و هیچگاه مشـــــــکلات را بدون راه حلـــــــشان سرراهتان قرار نمی دهد.
بـــــــــــه او اعتمــــــــــــــاد کنـــیــــــــد

پاشویه کن لباساشو کم کن دمای خونه رو بیار پایین 

یِکاری کردی با من که یِجوری شَم،    یِکار کردی چِشات تمومِ عالَم شه                                      یِکار کردی بگم بی تو نمیتونَم،     یِکار کردی دِلَم از ریشه آدم شه      شُدی  قلب و تَن و روحَم،   شُدی بال و پَر و جونَم،     شُدی همه ی منظورَم.                                                                                                                                                         شُدی گرمایِ این خونَم،     شُدی هرچی که میدونم و رو هر صحبتِت زومَم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

وقتی تب میاد لرز هم داره. نمیزاره پاشویش کنم. همش میگه سردمه و پتو بکش روم

خداوند هیـچ قفلـــــــی را بدون کلیـــــــدش خلق نمیکند و هیچگاه مشـــــــکلات را بدون راه حلـــــــشان سرراهتان قرار نمی دهد.

دیکلوفناک پنجاه باید یدونه کامل هر ۱۲ساعت بذاری تو اون فاصلع که دیدی گرم شد با پارچه نمدار وپاشوییه بیار پایین زودتر ببر دکتر حتی شده درمانگاه شبانه روزی که اگر خیلی رفت بالا سرم بزنن براش

من اگر نیکم وگر بد تو برو خود راباش
2740

پاهاش و دستاش یخ میشن ولی پیشونیش داغ. ولی نمیزاره اخه دستمال بکشم

سلام.پزشک عمومی هستم.تن شویه انجام میدین؟ ۴ ساعت بعد از آخرین استاش، شیاف استا بذارین ۶ ساعت بعد ا ...

اینا هیچکدوم اثر نمیکنه

2706