2737
2739
عنوان

بچه ها تو را خدا کمک

123 بازدید | 13 پست

بچه ها من یه ایرانسل داشتم کسی باهاش روبیکار نصب کرد الان مخاطب های من افتاده بهش ؟

بخاطر نیاز مالی و نداشتن اختیار بیرون رفتن از خونه.تصمیم گرفتم نماز یا قران  برای اموات بخونم هر کی خواست در خواست بده اجرتون با خدا.الهم صلی علی محمد و علی محمد 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
اره

الان چطوری حدف کنم ؟

بخاطر نیاز مالی و نداشتن اختیار بیرون رفتن از خونه.تصمیم گرفتم نماز یا قران  برای اموات بخونم هر کی خواست در خواست بده اجرتون با خدا.الهم صلی علی محمد و علی محمد 
2740
آره میفته پیشش

اگه خودمم دوباره با کد دوباره نصب کنم حذف میشه براش ؟حدف اکانت را بزنم ؟

اگه خودمم دوباره با کد دوباره نصب کنم حذف میشه براش ؟حدف اکانت را بزنم ؟

نه حذف نمیشه 

روبیکاتون مشترک میشه اما میتونی از حساب بندازیش بیرون 

برو تو تنظیماته روبیکا،حریم خصوصی و امنیت، دستگاه های فعال 

از همونجا لغوش‌کن از حسابت خارج میشه اما شماره ها بازم پیشش میمونه

آره میفته پیشش

عزیز من فقط کد گفتم براش از اینجا چطوری میفته اخه ؟امکان نداره که 

کد رو بهش دادی دیگه؟

اره فقط کد .طرف میگه هیچ مخاطبی نیست.تازه داره با سیم کارتی که روبیکا نصب نشده بود باهاش روبیکا نصب میکنه