2737
2734

دخترم امسال میره کلاس هفتم. مدرسه اش دوره، میخوام بدونم ارزش داره واسش سرویس بگیرم یا نه؟ شهریه هم میگیرن؟ یا مثله مدارس دولتی هست

تازه ملتفت شدم که:هرچه دلم خواست نه آن می شود.. هرچه خدا خواست همان میشود 🤗 🤗 من حسابم ز همه مردم این شهر جداست... من امیدم به خدا بعد خدا هم به خداست...... خدایا خودت که جریان ومیدونی... الهی آمین 🤲🤲🤲 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من پایه نهمم

طبق تجربیات من هر مدرسه ای که نزدیک خونتونه بهترین انتخابه براش

ولی برای سال نهم میتونید کلاس های مختلف ثبت نامش کنید (جوری که بهش فشار نیاد) که بتونه تو ازمون نمونه دولتی قبول شه 

سه سال دبیرستان مهمه راهنمایی زیاد مهم نیست

شده آیا...؟ گله از جان به خدایت بکنی؟ و فقط هی نشود هی نشود...؟
2731

فراتر از کتاب کار میکنن

تست زنی توش هست

تایم کلاسا بیشتره

ولی از هفتم نفرس گناه داره

من دهم رفتم نمونه دولتی تقریبا همه اونا که از راهنمایی نمونه بودن ناراضی بودن و میگفتن الکی رفتبم

اثبات شی نفی ماعدا نمی کند 😬                                             هیچ وقت فلسفه باکلاسی یه شغل، اخلاق و شخصیت فلان ماه/شهر/اسم، بز بز کنید بزارم، شغلمو نمیگم شناسایی میشم، سن فقط یه عدده و... رو نفهمیدم 😐💔                                                                         تا وقتی چیزی اسیبی بهمون نمیرسونه حق دخالت نداریم 😉        با اوردن کلمه بعضی... خیلی اوقات از توهین به خیلیا جلوگیری میشه 🙂      
شهرای بزرگ باشی می ارزه شهرای کوچیک رسیدگی نمیکنن

از چه لحاظ ارزش داره؟ 

تازه ملتفت شدم که:هرچه دلم خواست نه آن می شود.. هرچه خدا خواست همان میشود 🤗 🤗 من حسابم ز همه مردم این شهر جداست... من امیدم به خدا بعد خدا هم به خداست...... خدایا خودت که جریان ومیدونی... الهی آمین 🤲🤲🤲 
از چه لحاظ ارزش داره؟ 

خیلی قوی رو درسشون‌کار میکنن الیته اینم بگم

به قبولی دخترت نگا نکن

ب‌کششش نگا کن چون شهرای بزرگ فوق العاده سخت میگیرن‌و‌مدام باید بخونن ولی درصد قبولیشون میره بالا دگ

2740
فراتر از کتاب کار میکنن تست زنی توش هست تایم کلاسا بیشتره ولی از هفتم نفرس گناه داره من دهم رفتم ...

من از راهنمایی رفتیم خیلی خوب بود اتفاقا دوران بلوغ دوستات ادم حسابی باشن رو شخصیتت تاثیر میذاره

چون میدونم محیطش چجوریه و ۶سال اونجا درس خوندم هرگز اجازه نمیدم بچم ازمون نمونه یا فرزانگان رو بده و وارد این مدارس بشه

یه مشت بچه منفعل و تک بعدی که هیچ هنری بجز درس خوندن ندارن تحویل جامعه میدن این مدارس

بالای۵۰درصد بچها یا زخم معده گرفتن از استرس یا افسردگی

دوستی و رفاقت هیچ معنایی نداره فقط رقابت میکنن باهم و خودشونو میکشن مبادا دوستم نیم نمره بیشتر بشه

دیگران خدا رو انتخاب میکنن که به جهنم نرن؛ما خدا رو انتخاب میکنیم چون از جهنم برگشتیم🤍__که شبِ شَراب، نَیرزَد به بامداد خُمار...✨
من پایه نهمم طبق تجربیات من هر مدرسه ای که نزدیک خونتونه بهترین انتخابه براش ولی برای سال نهم میتو ...

مدرسه نزدیکه خونمون زیاده..ولی دوست ندارم با دوستهای پارسالش باشه. خیلی خوب نبودن. 

من از راهنمایی رفتیم خیلی خوب بود اتفاقا دوران بلوغ دوستات ادم حسابی باشن رو شخصیتت تاثیر میذاره

نمونه دولتی ربطی به ادم حسابی بودن نداره ها

اثبات شی نفی ماعدا نمی کند 😬                                             هیچ وقت فلسفه باکلاسی یه شغل، اخلاق و شخصیت فلان ماه/شهر/اسم، بز بز کنید بزارم، شغلمو نمیگم شناسایی میشم، سن فقط یه عدده و... رو نفهمیدم 😐💔                                                                         تا وقتی چیزی اسیبی بهمون نمیرسونه حق دخالت نداریم 😉        با اوردن کلمه بعضی... خیلی اوقات از توهین به خیلیا جلوگیری میشه 🙂      
زمان ما 600شهریش بود

چندسال پیش؟ 

2706