2737
2734
عنوان

بچه شلخته من

449 بازدید | 12 پست

دختر ۱۸ ماهم عاشق شلختگی و کثیف کردن و بهم ریختنه ..از دستش یه جای مرتب و تمیز نداریم..تمااام زندگیم آشفته و نامرتبه..تماااام کشوها کابینتا و‌ کمدها رو خالی میکنه وسط زمین ..ببینه جایی مرتبه سریع بهمش میریزه..منم خییییلی حساسم رو این موضوع دست خودم نیس اعصابم بهم میریزه تو شلوغی و بی نظمی😔😔

همه بچه ها اینجورین یا شانس بد منه؟

۸ فروردین بی بی چکم مثبت و روز تولد آقا امام زمان آزمایشم مثبت شد🤰🤰🤰🤰😍😍😍دختر عزیزم تو قشنگترین دلیل برای نشون دادن عظمت خدا روی زمینی❤❤❤🤱🤱🤱🤱نقش او در چشم ما هر روز خوش تر میشود....🌹🌹

همچین گفتی انگار ۱۸ ساله اس

خب ۱۸ ماهه اقتضای سنشه میخوای هر چیزی رو بذاره سر جاش!!!

تو هم سخت نگیر خونه بچه دار همینه

در غدیر گفتند زنها هم بیایند بیعت کنند. این یعنی خیلی قبل تر از آن که فمینیست ها بخواهند منت #حق_رأی و مشارکت سیاسی را بر سر ما بگذارند، به ما گفتند یک پای حیات سیاسی اسلام زن ها هستند. پیام غدیر تنظیم کردن زندگی با ولایت است. پیام غدیر هماهنگ کردن زندگی با نیازهای حکومت و جامعه است. باید پرسید زن های کوفه و شام کجا کم گذاشتند که ولی خدا به مسلخ  رفت؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
بچه های منم همینن،بخدا کلافم کردن یک روز خونم تمیز نمیمونه از دستشون، حالا برا من دو تا هستن یدونه ک ...

بخدا یه همسایه ای چیزی در میزنه یکدفعه،آبروم میره دیگه نمیدونن که من خودم خیلی حساسم روتمیزی وتمیز میکنم ولی یکساعت بعد همون آش همون کاسه

بش بگو نکنه اروم یه جوری براش نمایش بده کار بده تکرار کن هی تکرار کن براش یاد میگیره دست نزنه والا م ...

نمی‌دونم چجوری بهش بفهمونم ..یکم بیشتر توضیح بده لطفا

۸ فروردین بی بی چکم مثبت و روز تولد آقا امام زمان آزمایشم مثبت شد🤰🤰🤰🤰😍😍😍دختر عزیزم تو قشنگترین دلیل برای نشون دادن عظمت خدا روی زمینی❤❤❤🤱🤱🤱🤱نقش او در چشم ما هر روز خوش تر میشود....🌹🌹
2740

مثلا بشین کنارش ببرش کنار با انگشت جلوش نشون بده این کار بده نکن و دباره بذارش سر جاش چند بار تکرار کن بعد براش ملافه پهن کن کلی عروسک و ماشین بچین براش ببرش اون جا بشینه سر گرم شه ، صداش کن مثلا وقتی داری کار میکنی براش از روزت تعریف کن با واکنش‌های صورت مثل خنده ناراحتی ازش سوال کن برات کلی چرت پرت حرف میزنه دیگه به چیزیم دست نمیزنه ، کم کم یادش میره اصلا کاسه بشقاب وسیله سرگرمی بوده ، 

هی بگیر ازش بگو کار بدیه قیافت ناراحت کن مثل گریه بگو این کارو بکنی مامان ناراحت میشه ، دست نزن ازش بگیر اروم یا به خودش بگو بذار سر جاش با کمک هم مرتب کنید بعد بوسش کن خوشحال شو یهو ، ببرش بازی خودشو بکنه 

مثلا بشین کنارش ببرش کنار با انگشت جلوش نشون بده این کار بده نکن و دباره بذارش سر جاش چند بار تکرار ...

ای جانم چه باحال 

من اصلا باهاش حرف نمیزنم هیچوقت خیلیم سرش داد میزنم 

مثلا همین امشب غذا نخورد منم کلی داد زدم و‌دعواش کردم خوابوندمش با عصبانیت

دانشجوام رشتمم سخته اصلا اعصاب نمونده برام

ای جانم چه باحال  من اصلا باهاش حرف نمیزنم هیچوقت خیلیم سرش داد میزنم  مثلا همین امشب غذ ...

نه داد بزنی لجبازی میکنه ، گریه میکنه ، یاد نمیگیره اعتماد بنفس کم میشه   ، اروم صبور باش البته سخته دانشگاه خیلی خسته میکنه الهییی🥺🥺🥺