2737
2734
عنوان

بنظرتون الان بی بی چک نشون میده؟

93 بازدید | 13 پست

این ماه دو دفعه بعد پریودی رابطه داشتم همش حالت تهوع و نفخ دارم خستگی بیش از حد بنظرتون حامله ام ماه قبلم پریودم جلو انداخت ۷روز دیگه تا موعدمه

زوده

پسرم؛ بزرگ مردِ کوچکِ من...تو بهترین هدیه خدا و زیباترین ثمره ی عشق مایی، من و بابایی بی صبرانه منتظرِ گرفتن دستای کوچولوتیم👨‍👩‍👧 خدایا بزرگترین سرمایه های زندگیم؛ همسرم و کوچولومون رو همیشه به تو میسپارم مواظب عزیزترینام باش❤🥰

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
بنظرت با دو دفعه میشه حامله شد

بایه بارم میشه اگه قسمت باشه

چقدر اتفاق افتاد فکر کردیم نمی تونیم......اما خـــــــــــــــــدا همه چیو درست کرد😃❤خــــ😍ـــــدایـــــا شکرت 😁
بنظرت کی بزنم

بذار از موعد بگذره .

من یه روز بعد موعد زدم

پسرم؛ بزرگ مردِ کوچکِ من...تو بهترین هدیه خدا و زیباترین ثمره ی عشق مایی، من و بابایی بی صبرانه منتظرِ گرفتن دستای کوچولوتیم👨‍👩‍👧 خدایا بزرگترین سرمایه های زندگیم؛ همسرم و کوچولومون رو همیشه به تو میسپارم مواظب عزیزترینام باش❤🥰
2740
بنظرت با دو دفعه میشه حامله شد

منم این ماه اقدام داشتم.

تمام علائم شمارو دارم.

زیردلمم همش منقبض میشه.

به نظرم زوده بیبی چک بزاری. حداقل روز موعدت بزن

حلال...فقط نان روی سفره نیست!!! عشق هم حلال اگر نباشد، برکت میرود از تمام آغوشها و بوسه ها و دوستت دارم ها....!!!