2737
2734
عنوان

مشکلات ژنتیکی

69 بازدید | 12 پست

کسی بوده قبل از بارداری پزشک ژنتیک رفته باشه؟چی بهتون گفتن اگر ناقل ژنی بودید پزشک چه کاری براتون میتونست انجام بده؟و یه سوال دیگه مواردی دیدید که بچه ای از ابتدای تولد کاملا سالم بوده و بعد یکسال دو سال حالا هر مدتی دیگه از فعالیتهای روتین بایسته دلیلش شنیدید از چی بوده

عزیزم من و همسرم ناقل بودیم .. الان اینجوریه که اگر ناقل باشی، بستگی به نوع بیماری و ژن داره.. خیلیا بدون مشکل میتونن باردار شن اما اگر احتمال بیمار شدن بچه زیاد باشه، میفرستن برای IVF... تخمک و اسپرم از شما و همسرت میگیرن و توی آزمایشگاه سلول جنین تشکیل میشه.. اون جنینی که سالم باشه و مشکل ژنتیکی شما رو نداشته باشه به رحم شما انتقال میدن و باردار میشی.. 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
کجا هستین؟ این مرکزی که ما رفتیم تهرانه. ما هم مشاوره حضوری رفتیم هم آنلاین.. 

شهرستانم تهران نیستم من کلا خودم خودکار به این فکر رفتم که برم مشاوره،دیگه از نزدیکان با موقعیت خودم سوال کردم گفتن تو بارداری سونوها خودشون مشخص میکنن ان شاءلله

شهرستانم تهران نیستم من کلا خودم خودکار به این فکر رفتم که برم مشاوره،دیگه از نزدیکان با موقعیت خودم ...

آخه همیشه که توی سونوگرافی نشون نمیده... ظاهر بچه سالمه ولی مشکل ژنتیکی داره که توی جسم نشون نمیده توی سونوگرافی.. اگر سابقه خانوادگی دارین و ناقل هستین، حتما قبل از بارداری مشاوره رو انجام بدین 

2740
آخه همیشه که توی سونوگرافی نشون نمیده... ظاهر بچه سالمه ولی مشکل ژنتیکی داره که توی جسم نشون نمیده ت ...

من ندارم و از طرف همسرم یه مورد هست که  نمیگن مشکل ژنتیکی داره 

[QUOTE=301619439]میدونی چه بیماری داره ؟ چه علائمی داره مگه؟[/QUOTEجسمی هست

اگر مادرزادی بوده یا میدونیکه ژنتیکیه، همون شهر خودتون یه مشاوره ژنتیک خو  برو  .. هزینه زیادی نداره. 200-300 ایناس

اگر لازم باشه بهتون میگن آزمایش بدین .. اگرم نه که هیچی.. 

اگر مادرزادی بوده یا میدونیکه ژنتیکیه، همون شهر خودتون یه مشاوره ژنتیک خو  برو  .. هزینه ز ...

مرسی عزیزم،رفتم اتفاقا از وسواس فکری که دچار شدم،یه جایی تو شهری که زندگی میکنم دیده بودم مشاوره ژنتیک به امید اون رفتم مثل اینکه برداشته بودنش،دیگه هم اینجا نیست مگه اینکه مراکز استانها