2733
2734
عنوان

عبا مجلسی

130 بازدید | 16 پست

مامان های گل این مدل عبا رادوختم به نظرتون چند قیمت بذارم،میخوام بدوزم واسه محرم بفروشم

شیک ترین و مناسب ترین سیسمونی برای ناز گل ها ی شما،باقیمت های باور نکردنی                         NiNiNaz139@

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

خوبه

من از دیوانه ها دیدم ، هزاران عاقل مرده !•~•                                                                                                           خدایا همیشه هوامو داشته باش ❤                                    
2740
بستگی به قیمت پارچه، قیمت نخ، تایمی که گذاشتی و زحمتت

میخوام منصفانه باشه اینجا خیاط دوبرابر خرج رامزد دست میگیره

شیک ترین و مناسب ترین سیسمونی برای ناز گل ها ی شما،باقیمت های باور نکردنی                         NiNiNaz139@
قیمت عبا از ۸۰۰یا ۹۰۰ شروع میشه . برا مامانم گرفتم البته پارچه اش این مدلی نیستش . 

بله بستگی به پارچه داره

من عکس نمی‌بینم اما وچادر عبایی مجلسی تازه گرفتم 3تومن کارشده رو آستینش 

مبارکتون باشه عزیز دلم،به شادی بپوشید

2706