2733
2739
عنوان

پارادوکس انتظارات! (هر خانمی بخونه)

133 بازدید | 15 پست

سلام دوستان 

روزتون بخیر باشه 

دقت کردین که همیشه این خانمان که باید ترگل ورگل و آفتاب مهتاب ندیده باشه و ازشون موقع ازدواج انتظار دارن با کسی قبلا نبوده باشن. در صورتی که به جرأت بالای ۹۹ درصد خانم ها وقتی ازدواج می کنن بند زندگیشون میشن و بسیار منعطفن و با آستانه تحمل بالایی مشکلات رو تحمل می کنن و درصد احتمال خیانتشون خیلیییی کمه… 

در واقع خانم ها پرونده گذشته رو می بندن و ازدواج که می کنن کاملا متمرکز رو زندگیشونن… با تمام حسن نیتشون وارد زندگی مشترک میشن… ۱۰۰ شونو میذارن…  

منظور این که مردا باید فقط نگران خیانت و گندکاری‌های خودشون باشن! چون انقدر آستانه تحملشون کمه که با بهونه های بیخود و واهی و حتی برای سرگرمی هم که شده میرن خیانت می کنن و می بینین که چقدررررر آمار خیانت زیاده و ممکنه هر خانمی یه بار متوجه چت یا ارتباط همسرش با زن دیگه ای شده باشه…

میخوام بگم اونقدری که آفتاب مهتاب ندیدن زن رو بولد کردن واقعا مهم نیست! چون مدل زن یکتاگراییه و مدل مرد محتمل به تعدد گرایی… و اتفاقا اون آقایون هستن که به جای کنکاش تو گذشته دختر باید خودشون تعهد بدن و اثبات کنن که خیانت نمی کنن و مرد بسازین! 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

👍

صدایت میکنم اما                                                                 جوابت را نمیخواهم                                                              که در هر پاسخت                                                                  یک مثنوی کم میشود از من                        
2731
2740
گذشت الان پای ثابت هرخیانتی یه زن متاهله

اگه خودم همچین چیزی رو از نزدیک نشنیده بودم اصلا باور نمی کردم

ولی بله متاسفانه وجود داره… 

اما صحبت من برای اول زندگی و نسبت به دخترا بود

همیشه گفتم بازم میگم 

مرد با مرد که خیانت نمیکنه

خب مرد هرزه با زن هرزه جیک تو جیک میشن خیانت میکنن

پس همینجور که مرد هرزه هست زن هرزه هم هست

خدا ادم فساد رو نابود کنه بحق مهدی فاطمه ان شاالله

هیچی  اعتماد به نفس داشته باشن… همین  انقدر اول زندگی خام مرد مقابلشون نشن

منم عقیده دارم ،گذشت اون زمان که با ازدواج مرد با زن،مرد بت زن میشد.باید به عنوان یه دوست،یه همراه به شوهر نگاه کرد که اگه اشتباهی هم از طرف مرد صورت گرفت ،زن نشکنه وبتونه بدون به هم ریختن تمام وجودش ،به زندگیش ادامه بده