2752
2734
عنوان

مامانا کیا به بچه شون شیرخشک نان کامفورت میدن

| مشاهده متن کامل بحث + 16111 بازدید | 43 پست
چه خوب مهم رشدش هست و سلامتی حالا وزن گیری مهم نیست به بچم نان کامفورت داده اما صکمش روز اول کار کرد ...

پس حتما به بچه ت نمیسازن که اینطوری میشه

نوه دایی من هم همینطور بود چندتا شیر خشک عوض کردن براش ... هیچکدوم بهش نساخت .. همینطوری باهاش تا کردن تا ۵ ماهگی دیکه کم کم غذاخورش کردن 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
منم نان دادم به بچه م به شدت دلدردی شد  دکتر ببلاک کامفورت براش تجویز کرد اما اصلا باهاش وزن ...

سلام،خوب هستین،ببخشید میشه لطفا راهنمایی کنید منو،من دخترم شش ماهشه و شیر خشکی اول با شیرش خوب وزن می‌گرفت ولی الان دو ماهه که خیلی کم وزن گرفته در حد ماهی سیصد گرم،میخواستم بپرسم اگه وزن نگیره بچه با شیرش حتما باید عوض بشه یا چون بهش می‌سازه میشه عوض نکرد؟ چون دخترم سیرهای زیادی رو امتحان کردم واسش ،این بهش می‌سازه ولی وزن دهی آنچنانی نداره،سردرگم شدم،میشه راهنمایی کنید منو لطفا،میشه باغها بهش وزن داد و شیرش همین باشه؟

سلام،خوب هستین،ببخشید میشه لطفا راهنمایی کنید منو،من دخترم شش ماهشه و شیر خشکی اول با شیرش خوب وزن م ...

سلام ممنونم

ببین عزیزم نظر دکترها اینه که شیرخشک رو عوض نکنی . مثلا برا بچه من ببلاک کامفورت نوشت یعنی که ققط همینو بهش بدم اما من دیدم وزن نمیگیره عوضش کردم الان آپتامیل. اما من هرکیو دیدم یا تو نت هرچه سرچ کردم همه عوض کرده بودن و شیرخشکای مختلف امتحان کرده بودن

شمام به نظرم با دکتر مشورت کن

منم بچه م ۵ ماه و نیمه 

این ماه ۳۰۰ گرم اضافه کرده...یعنی منظورم از اول تا آخر ماه پنجم ... آخه اول ماه واکسن زدیم وسط ماه ختنه کردیم آخر ماه هم دوتا دندون درآورد ... هیچی دیگه خیلی لاغر شده

شمام یه وقت به خاطر دندوناش یا چیز دیگه ای نیست که وزن نگرفته؟

سلام ممنونم ببین عزیزم نظر دکترها اینه که شیرخشک رو عوض نکنی . مثلا برا بچه من ببلاک کامفورت نوشت ی ...

نه دندون هم درنیاورده،نمیدونم مشکل چیه،فقط دویست گرم این ماه وزن گرفته😐😐

سلام ممنونم ببین عزیزم نظر دکترها اینه که شیرخشک رو عوض نکنی . مثلا برا بچه من ببلاک کامفورت نوشت ی ...

مرسی از وقتی که گذاشتین و جواب دادین،کم پیش میاد اینجا کسی جواب بده،خدا خیرتون بده،ممنونم عزیزم

ان شاءالله مشکلی نیست  شاید تحرکش زیاده  راستی غذا کمکی شروع کردین؟قطره آهن چی؟  ق ...

سلامت باشین عزیزم ،لطف کردین، بله،غذای کمکی هم دارم فرنی میدم، یه هفته میشه،یکی دو روزی هست وقتی فرنی میخوره بعدش بی قرار میشه،تازگی یه حالت بی حالی هم پیدا کرده، توی غلت زدن تنبل شده،نمیدونم شاید حساسیت به پروتئین گاوی پیدا کرده، قطره ی آهن روزی یک سی سی لیپوزوفر میخوره.

سلامت باشین عزیزم ،لطف کردین، بله،غذای کمکی هم دارم فرنی میدم، یه هفته میشه،یکی دو روزی هست وقتی فرن ...

فرنی رو اگر با شیر درست میکنی احتمال داره که حساسیت بده 

ولی به نظرم حتما ببر یه سر پیش دکتر

منم از هفته دیگه به امید خدا غذا کمکی شروع میکنم

با لعاب برنج و حریره بادام 

خدا کنه خوب بخوره و اذیت نکنه تا بتونم شیرخشکشو حذف کنم . آخه من هم شیرخودمو میدم هم شیرخشک 

بچه من رفلاکسی هم هست اذیت میکنه

منم قطره آهن میدم از اول ۴ ماهگی همین قطره رو میدم

دندونم درآورده نگران دندوناشم میگم نکنه با این قطره آهنه دندوناش آسیب ببینه 

فرنی رو اگر با شیر درست میکنی احتمال داره که حساسیت بده  ولی به نظرم حتما ببر یه سر پیش دکتر ...

ایشالا که برای شما مشکلی نباشه و راحت غذاشو بخوره،این لیپوزوفرو خواهرمم واسه بچه هاش می‌دهد خداروشکر دندوناشون سیاه نشد اصلا،نگران دندوناش نباش عزیزم ،با همین قطره اوکیه