2733
2734

راضی هستید 

بچتون بعد از خوردنش دل درد و ناآرومی نمیکنه

شکمش خوب کار کرد ؟

چه فرقی با آپتامیل پپتی جونیور داره ؟

عزیزم سه تاپیک نه چندان قدیمی اسن در نورد کامفورت خانومه به جای ال فا مینو رژیمی دکترش هنین کانفورت را داده بود من بچم پپتی خورده اگه کامفورت به بچت بسازه همونو بده از پپتی و جونیور بهتره متاسفانه من اونموقع اطلاع نداشتن اصلا کامفورت را امتحان نکردم

اما کلا پپتی و جونیور کاسه آلرژی یه پروتویین گاویه 

دخمل کوچولویه مامانی  مامانی اگه لایق باشم تو بهشت تو رو بهم میدن ❤❤❤❤ هرچند تو صدای خندههای مادرتو نشنیدی اما مادر تو بخند چون قرار است مادر از صدای خنده های تو بمیرد یاحسین جانم ممنونم من رو به الله وصل کردی (خداجونم شکرت نی نی منم داره مییاد 👶❤ ) نینی منم اومد  به لطف امام زمان و امام حسین و الله قادرمتعال . روش گرفتن حاجتم تو تاپبکام هست 
عزیزم سه تاپیک نه چندان قدیمی اسن در نورد کامفورت خانومه به جای ال فا مینو رژیمی دکترش هنین کانفورت ...

پپتی جونیور بچت راحت میخوره؟ بچه من از گرسنگی مجبور میشد میخورد خیلی تلخه و باعث یبوست شد 

دکترش نان کامفورت داده اما بعد از خوردنش دل درد شد مشقاتش چیه مگه ؟

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

پپتی جونیور بچت راحت میخوره؟ بچه من از گرسنگی مجبور میشد میخورد خیلی تلخه و باعث یبوست شد  دکت ...

خب پپتی بده ار هردوتا متعادلتره

دخمل کوچولویه مامانی  مامانی اگه لایق باشم تو بهشت تو رو بهم میدن ❤❤❤❤ هرچند تو صدای خندههای مادرتو نشنیدی اما مادر تو بخند چون قرار است مادر از صدای خنده های تو بمیرد یاحسین جانم ممنونم من رو به الله وصل کردی (خداجونم شکرت نی نی منم داره مییاد 👶❤ ) نینی منم اومد  به لطف امام زمان و امام حسین و الله قادرمتعال . روش گرفتن حاجتم تو تاپبکام هست 
2731
پپتی جونیور بچت راحت میخوره؟ بچه من از گرسنگی مجبور میشد میخورد خیلی تلخه و باعث یبوست شد  دکت ...

منم نان دادم به بچه م به شدت دلدردی شد 

دکتر ببلاک کامفورت براش تجویز کرد

اما اصلا باهاش وزن نگرفت و اسهال بود

منم آپتامیل بهش دادم فعلا که ساخته بهش 

میگی ببلاک کامفورت دادی وزن نگرفت نکنه نان کامفورت هم مثل اون باشه ؟ بچه من که شکمش هنوز کار نکرده&n ...

نمیدونم عزیزم

من ببلاک کامفورت که میدادم شکمش توی روز ۳ بار کار میکرد اونم معذرت میخوام شل بود ... 

منم دیگه ندادم چون وزنم نگرفت باهاش

اما بگما دلش اروم بود و بهش ساخته بود

نمیدونم عزیزم من ببلاک کامفورت که میدادم شکمش توی روز ۳ بار کار میکرد اونم معذرت میخوام شل بود ...& ...

چه خوب مهم رشدش هست و سلامتی حالا وزن گیری مهم نیست به بچم نان کامفورت داده اما صکمش روز اول کار کرد اینهمه روی قوطی زده برای راه افتادن شکم خوبه اما شکمش کار نمیکنه بعد از چندسی سی خوردن حالت استفراغ میگیره سریع میزنم پشتش بهتر میشه دوباره بهش میدم با پپتی جونیور هم همین بود نمیدونم چکار کنم 

دکترها یعنی نمیفهمن چی بهش میسازه با چه دارویی بدن پیشش فوق تخصص گوارش هم بردیم

2706