2737
2739
عنوان

با حرفاتون اروم میشم

256 بازدید | 20 پست

من با یکی دوست بودم سه چاررماه 

به ظاهر خوب بود اما یه بیناموس بود

مامانم فهمید ک با همیم به بابام گف و خب درکم کردن و چیزی نگفتن 

رفتن دربازش تحقیق کردن و حتی بابام به چندین نفر زنگ زد و گوشیو رو اسپیکر گذاشت و شنیدم 

گف فلانی چطور ادمیه همشون گفتن بی سر و پاس،  اشغاله،  عوضیه،  نه فقط خودش داداشو پدرشم یه بیناموسین ک اصن دخترتو سمت اونا نفرس

امشب وقتی شنیدم داغون شدم چون وابستشم شده بودم 

یک دو ساعت با جیغ گریه کردم ک خانوادم ارومم کردن الان بهترم بهش پیام دادم ک تموم کنم همه چیو اولا هیچ تلاشی برای موندنم نکرد،  دوما اصن نخواست ثابت کنه ک دروغه اون حرفا،  سوما یه هدیه واسه تولدم داد گف پس بفرست

و به اشغال بودنش کاملا پی بردم،  الان خواهش میکنم هیچ سوالی نپرسین و حرفایی بزنین ک ارومم کنه 

الان ارومم و ازش متنفرم اما میخوام اروم تر بشم و دگ بهش فکر نکنم 

فحش دادن بهش هم ازاده 

هجده سالمم هس 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

هم خدا دوست داره  هم خانواده خوبی داری . قدر پدر و مادرتو بدون  .خداروشکر تموم کردی رابطه رو .هنوز سنی نداری انشاءالله یه فرد مناسب بیاد توزندگیت و خوشبخت بشی 

یاعلی بر دشمنت لعنت👉حاجت داری؟بگو خدایا لطفا به بزرگی خودت و به حرمت ۱۴معصوم و حرمت شهید ابراهیم هادی وشهید حاج سعیدسامانلو حاجتمو بده بعدش برای سلامتی وظهور امام زمان و حاجت روایی خودت۵۰۰صلوات هدیه کن به ۱۴ معصوم و دو شهید عزیز ۴۰ روز هم پشت سرهم زیارت عاشورا،سوره یاسین یا واقعه بخون براشون.صدا بزن مشکلتو بگو بخواه دعات کنن، شکر خدا خیلی ها با این توسل حاجت روا شدن اگه حاجتت شرعی باشه و خدا صلاح بدونه روا میشه😍 نذر واسه شهدا هیچ اشکالی نداره تو مذهب شیعه توسل کردن جایز هست چون شهدا درجه ایمان و تقواشون زیاده ،نزد خدا مقام شفاعت دارن ،طبق آیه قرآن زنده هستن ،خدا به حرمت دعاشون حاجت میده .شهدا فقط واسطه هستن دعامون میکنن حاجت اصلی رو خدا میده😊این نذرهم عالیه به نیت حل مشکلت صدقه بدی واسه سلامتی آقا امام زمان و ازشون بخوای دعات کنن.بزن رو اسم کاربریم اولین تاپیکمو بخون پراز اسکرین و کامنت حاجت روایی هست کسانی که حاجت روا میشن خبر میدن ،کامنتاشونو کپی میکنم واسه دلگرمی تو تاپیک.راستی کتاب سلام بر ابراهیم رو دانلود کن بخون عالیه درباره شهید هادی هست😊اینهایی هم که میان میگن توسل به شهدا شرک ،گناه وبدعت هست فقط ازخدا بخواین ، چون شیعه نیستن علیه توسل کردن میگن  !!! حالا که تا اینجا اومدی لطفا به نیت سلامتی وظهور آقا امام زمان صلوات بفرست.الهی خدا به بزرگی خودش و به حرمت ائمه و شهدا حاجت دلتو بده و شماهم مثل بقیه تاپیک بزنی و صدام کنی خبر خوش حاجت روایی بدی یاعلی
2728

همون بهتر که بره پسریه عوضی چقد حال کردم با خانوادت که هواتو دارن😍😍خدا حفظشون کنه

برا سلامتی امام زمان یه صلوات میفرستی؟جان عمت لایک نکن😐اسم کاربریم ربطی به فامیلیم نداره واقعا نمیدونم هدفم از انتخاب این اسم چی بود
همون بهتر که بره پسریه عوضی چقد حال کردم با خانوادت که هواتو دارن😍😍خدا حفظشون کنه

من خودمم امشب فهمیدم ک خانوادم انقد هوامو دارن 

اما اعتمادشونو از دست دادن 

نمدونم چطوری اعتمادشونو بدست بیارم

2740
من خودمم امشب فهمیدم ک خانوادم انقد هوامو دارن  اما اعتمادشونو از دست دادن  نمدونم چطوری ...

به حرفشون گوش کن 

برا سلامتی امام زمان یه صلوات میفرستی؟جان عمت لایک نکن😐اسم کاربریم ربطی به فامیلیم نداره واقعا نمیدونم هدفم از انتخاب این اسم چی بود

چه پدر مادر خوبی دارید

ایران خانوم قشنگمون با همه قومیتا و مذاهبشه که رنگی و قشنگه🪷🌺❤️‍🔥پس تویی که کامنت یا تاپیک ضدقومیتی و ضدمذهبی میذاری خیلی خطرناکی ،باید به بدترین شکل باهات برخورد بشه،چون نه تنها شعور نداری بلکه یه کتاب تاریخ هم دستت نگرفتی که بدونی گوشه به گوشه ایران چه تاریخ و ابهتی داره ،پس اگه با خاک یکسانت کردم لایقته🤢
من خودمم امشب فهمیدم ک خانوادم انقد هوامو دارن  اما اعتمادشونو از دست دادن  نمدونم چطوری ...

ببین گریه و ناراحتی فایده نداره خب؟!

الان یذره عشقیم که نسبت بهش داشتی تبدیل به نفرت شده پس میمونه یه وابستگی 

که اونم با سرگرم کردن خودت در طول روز مثل چرخیدن تو اینستا و پارک گردی و کتاب خوندن کلی از دغدغه های ذهنیت کم میکنه

تمرکزت رو بذار رو هدفات عزیزم

شده آیا...؟ گله از جان به خدایت بکنی؟ و فقط هی نشود هی نشود...؟