2733
2734
عنوان

مصوبه تیزهوشان

2403 بازدید | 83 پست

شما این خبر رو شنیدین؟ قرار شده اونایی ک سمپاد دوره اول درس خوندن برای دوره دوم بازهم ازمون بدن

بنظرتون خوبه اینجوری بشه؟

خودتو پیدا کنی، خیلیا رو گُم میکنی! این شروع یه مسیر جدیده ک تهش قشنگه! ☺️💚
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2731

شخصا بنظرم کار مضخرفیه

اونی ک توی سن ۱۲ سالگی اینقدر اراده داشته بشینه منظم درس بخونه ازمون سخت تیزهوشانو قیول شه سه سالم توی قوی ترین مدرسه کشور درس خونده،ازمون نهم به دهمم صد در صد قبول میشه،حداقل ۸۰ درصد قبولیا بازم از همون تیزهوشان هستن...صرفا استرسو بیشتر میکنن.

اینطوری ظرفیت بیشتر میشه واسه افراد عادی 

اره واقعا

باورت میشه بچه های دوره اول اگ معدلشون ۱۶ به بالا باشه میتونن تو مدرسه بمونن؟ ولی ورودی های جدید باید ۱۹ به بالا باشن!!!!!! تازه باید ازمون هم بدن!! منم موافقم این طرح اجرا شه ک اونا هم واسه دوره دوم ازمون بدن

اره واقعا باورت میشه بچه های دوره اول اگ معدلشون ۱۶ به بالا باشه میتونن تو مدرسه بمونن؟ ولی ورودی ه ...

کی گفته این حرفو؟معدل کسی تو دوره اول تیزهوشان کمتر از ۱۹ باشه باید باز هم آزمون بده و وارد دوره دوم بشه

قطع رابطه کنید ، واقعا سلامت روان ارزششو داره.
2738

به نظرم اینجوری بهتره، چون برای دوره اول سوال ها فقط استعداد تحلیلی هست و من خودم همیشه به این تیپ سوالا به چشم سرگرمی نگاه میکنم چون واقعا چیز سختی نیست

اینجوری بکنن افراد بهتری از لحاظ درسی میان تو تیزهوشان دوره دوم، کسانی که واقعا درس میخونن

شخصا بنظرم کار مضخرفیه اونی ک توی سن ۱۲ سالگی اینقدر اراده داشته بشینه منظم درس بخونه ازمون سخت تیز ...

برای چی مضخرف باشه؟! شاید یکی مسیر خونش از تیزهوشان دور باشه یا خانوادش اون زمان وضعیت مالی خوبی نداشته باشن برای اینکه اونو بفرستن و برای دوره دوم یجوری پول دستشون بیاد. و ممکنه این دانش اموز لایق تر از یکی دیگع ک سمپاد قبول شده باشه!

و برای دوره دوم بیشتر ضرفیت هارو میگیرن.

بنظر من اونا هم باید ازمون بدن، یا حداقل معدل اونا هم باید ۱۹ به بالا باشه، نه ۱۶ به بالا

درضمن اگر مسئله استرس هست، اگ بلد باشن استرس نمیگیرن. البته نظر منه🌹

کی گفته این حرفو؟معدل کسی تو دوره اول تیزهوشان کمتر از ۱۹ باشه باید باز هم آزمون بده و وارد دوره دوم ...

توی اینترنت زده ۱۶

به نظرم اینجوری بهتره، چون برای دوره اول سوال ها فقط استعداد تحلیلی هست و من خودم همیشه به این تیپ س ...

اره واقعا

بنظرم اصن خوب نیست شاید واسه ی چن نفر بتونه خوب باشه! 

اخه اون دانش اموزی ک از مدرسه عادی میاد چجوری میتونه تو مدرسه تیزهوشان بکشه!  واقعا سختشه بنده خدا اگ همون مستقیم برن دبیرستان بهتره تیزهوشانیا بدبختا خودشون ۳سال راهنمایی کم فشار روشون نبوده مستقیم برن بهتره حقشونم ضایع نمیشه 

اصن واسه اونایی ک قبول میشن خیلی سخت میشه مگر اینکه دیگ دانش اموز خیلی زرنگ باشه! 

تا اطلاع ثانوی چیزی ندارم برای گفتن (لا_امضا)🚶🏽‍♀️👀               خوابم میاد ://
برای چی مضخرف باشه؟! شاید یکی مسیر خونش از تیزهوشان دور باشه یا خانوادش اون زمان وضعیت مالی خوبی ندا ...

معدل بالای ۱۶ برا کسی ک تیزهوشانه از بیست مدرسه معمولیم ارزشش ببشتره

یه تعدادیم ورودی هست برا کسایی ک لایق قبولی باشن و ممکنه تو اون سن نتونسته باشن خودشونو نشون بدن.

اینجوریم نیس هرکی بلد باشع استرس نگیره

اینقدر هستن سر کنکور از شدت استرس پریود میشن یا حالشون بد میشه با اینکع وافعا خوندن و تراز بالا هستن

اره خوبه چقد حق ماها خورده شد فقط چهار نفر گرفتن دبیرستان من خودم اصلا کسی حمایتم نکرد راهنمایی درس بخونم واسه تیزهوشان بچه بودم فقط نمونه تونستم قبول شم 

این کاربری دست سه تا رفیق بدبخت کنکوریه 
2706