2737
2739

یکی تاپیک زده شوهرم نمیبره منو دکتر دارم میمیرم 

یکی تاپیک زده که خیانت کرده گذاشتم رفتم از خونه 

یکی تاپیک زده مادر شوهرم هر چی از دهنش در می اومد بهم گفت

حالا زحمتای خونه داری و زایمان و تحمل بی پولی مردا هم چیزیه که کمتر بهش پرداخته میشه

من واقعا از اعماق وجودم خدا رو شکر میکنم که مجردم 

از یه دختر ضعیف و دردونه تبدیل شدم به دختری که همه از قوی بودنش حرف میزنن♥️🌿

فقط اون اولی 😭 توف ب شوهرش

حذف کن دنبال نکن، دوستیتو تموم کن، بلاک کن، پاک کن و جدا شو از هر کس و هر چیزی که ازت آرامش و خوشحالیتو میدزده🐟مشکلمون اینه زیاد جدی میگیریم آدمایی رو که قراره مدت کوتاهی تو زندگیمون باشن🐟اجازه نده مردم تو رو مصرف کنن. بهت زنگ نمیزنن؟ برو بخواب. بهت پیام نمیدن؟ گوشیت و کنار بذار و روز بهتری داشته باش. جواب پیامت و نمیدن؟ صفحه چت و حذف کن. تلاشی نمیکنن؟ تو هم تلاش نکن. هیچوقت اجازه نده شادی تو به کسی وابسته باشه و انقدر به وجود خودت متکی باش که بود و نبود هیچکس نتونه آرامشت و به هم بزنه.🐟یه افسانه ژاپنی میگه : وقتی کسی برات مناسب نیست، کائنات مدام از اون برای آزارت استفاده میکنن تا اونقدر قوی شی که خودت رهاش کنی.🐟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2740

همه این خانم ها خودشون مادر شوهر و جاری و خواهر شوهر هستن! 

فقط نمی‌خوایم قبول کنیم که اگه ما زن ها به همدیگه احترام بزاریم ۹۹ درصد مشکلات حل میشه 

لایک نکن مرسی 💙                                                                     نه تو آنی که همانی ؛ نه من آنم که تو دانی🤍🌱      یا امام رضا ضامن آهو شدی میشه ضامن منم بشی؟💕.          تایپ شخصیتی ESTJ💜

زندگی بالا پایین داره

هیچکس هم از ایرادات خودش نمیگه وگرنه مگه میشه همه بدجنسی ها و مشکلات یه طرف باشه یه نفر بدبخخخت و تو سری خور که اینم خودش کم گناهی نیست

غرض رنجیدن ما بود از دنیا... حاصل شد.......خدایااز سقف اتاقم یاد تو میچکد باران بند بیاید از این خانه می روم🌻

خانمای ایرانی خوشبخت هم زیاد داره

شما نیمه پر لیوان رو ببین😏

اگر توانستید به مگس ها بفهمانید که گل از زباله  بهتر است، می توانید به خائنین ممکلت بفهمانید کشور، از ثروت بهتر است...🙌
آره بابا هر کی یه جور گرفتار

همش هم دقت کنی زیر سر شوهره بخدا اگه مجرد بودن چنین بلایی سرشون میومد

بعد من از این حرفا میزنم میگن فمینیستی! خب راس نمیگم؟

از یه دختر ضعیف و دردونه تبدیل شدم به دختری که همه از قوی بودنش حرف میزنن♥️🌿
خانمای ایرانی فقط😐؟!  خانمای کل دنیا

واقعً👍

اگر توانستید به مگس ها بفهمانید که گل از زباله  بهتر است، می توانید به خائنین ممکلت بفهمانید کشور، از ثروت بهتر است...🙌
2706