2752
2734

الان بگم خیلی مناسب گرفتی باور میکنی؟

❌اگه به اسم کاربریم گیر بدی یعنی خوده خری🫤 ❌       اگه اون لحظه خوشحال بودی……پس پشیمونی نداره/.      پایان های تلخی را باید تجربه کنی تا به دوام نداشتن چیزهای زیبا ایمان بیاوری.       تذکر مهم:اگه تو یک تاپیک دارم تیکه پاره ت میکنم تو یک تاپیک قربون صدقه ت میرم…دادا خداوکیلی به اسم کاربریا دقت نمیکنم فکر نکنی دوقطبی ام؛خودتو …نکن برام❤️😁.    

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

خب عزیزم قبل خریدن اینا رو به خودت بگو... 

نفری 800 اینا هزینه کردی... 

خونه هرکس بری ظرفاش حتی شبیه هم نیستن چ برسه اینقدر گرون

من به جای خرید ظرف گرون وسیله های بزرگ مارک خارجی خوب گرفتم ظرف ها رو ایرانی گرفتم 

من عاشق دوقلو ام یعنی میشه یه روزی بیام بگم دوقلوهای منم تو راهن 😍😍منتظرتونم خوشگلای من 😍😍اگه اهل کتاب خوندن هستی کتاب های خوب به منم معرفی کن❤️اگه سوال درمورد پرنده داری میتونی از من سوال کنی من پرورش دهنده عروس هلندی هستم❤️اگه سوال درمورد کیک تولد داری بازم میتونی از من سوال کنی چون من یه قناد خونگیم😍❤️لطفا اگه گروه یا کانال انرژی مثبت دارین به منم معرفی کنید❤️من امسال میخوام شغل خودمو حرفه ای تر،از همیشه راه بندازم لطفا برای موفقیتم یه صلوات بفرستین مرررسی❤️❤️
خب عزیزم قبل خریدن اینا رو به خودت بگو...  نفری 800 اینا هزینه کردی...  خونه هرکس بری ظر ...

من مثلا خواهرمو بردم که کمکم کنه گفتم شم اقتصادیش خوبه خیر سرش

نه🥲

۱۲ نفره عروسمون پارسال خرید۱۶ تومن

❌اگه به اسم کاربریم گیر بدی یعنی خوده خری🫤 ❌       اگه اون لحظه خوشحال بودی……پس پشیمونی نداره/.      پایان های تلخی را باید تجربه کنی تا به دوام نداشتن چیزهای زیبا ایمان بیاوری.       تذکر مهم:اگه تو یک تاپیک دارم تیکه پاره ت میکنم تو یک تاپیک قربون صدقه ت میرم…دادا خداوکیلی به اسم کاربریا دقت نمیکنم فکر نکنی دوقطبی ام؛خودتو …نکن برام❤️😁.    
خب عزیزم قبل خریدن اینا رو به خودت بگو...  نفری 800 اینا هزینه کردی...  خونه هرکس بری ظر ...

چینی ایرانی این قیمته

ن خوب گرفتی الان خیلی گرون ترازین حرفاست  براجهیزیه؟؟ اخه عروس فقط کامل میگیره  اگه ...

برای جهیزیه گرفتم .میخاستم چینی شش نفره بخرم ارکوپال سی نفره چون ما خودمون خاهر برادر دورهم حمع بشیم چهل نفریم دوباره خریت کردم چینی گرون خریدم

من مثلا خواهرمو بردم که کمکم کنه گفتم شم اقتصادیش خوبه خیر سرش

من ۳سال پیش ۴تومن خریدم

همین طرحهای جدید تو بازار

باااورت نمیشه مهمون بچه دار دارم دست و دلم میلرزه

فقط میزارم تو ماشین میگم کسی نشوره لب پر بشه

بازم اخرین افطاریم دیدم یه خورشتم لب پر شده

2706