2733
2739
عنوان

معلم های عزیزچ کار کنم

139 بازدید | 26 پست

من ی سال معلم یار بودم تو غیرانتفاعیی 

کنار دست معلم بودم 

حالا امسالم میخوام باشم ان شاالله 

به نظرتون با همون معلم باشم یا ی معلم دیگه بردارم؟

جالب است،🤌ثبت احوال همه چیز را درشناسنامه ام نوشته است به  جز احوالم....🚶‍♀️🤷‍♀️🤷‍♀😶

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

معلم یار چطوریه

نسلی عاشقت شد که هرگز تو را ندید🖤لطفا اگر با نظرم مخالفی ریپ نزن.با احمق بحث نمیکنم اگر ریپ نزدم حتما حجم حماقتت خیلی بوده. متنفرم از خانمایی که میان تو تاپیک بقیه قربون صدقه شوهرشون میرن، مثلا طرف تاپیک زده شوهرم تو جمع ضایم کرد پست میزاره قربون شوهر خودم که تا حالا ضایم نکرده، تاپیک میزنن شوهرت بهم پول نمیده یکی میاد میگه قربون شوهر خودم که همه کارتاش دست خودمه😐😂بیزار از کلمه آقایی و اونایی که آقایی میگن. جهان سوم جایی است که خانماش اندازه النگوها تو دستشون دندون خراب تو دهنشون دارن
2731
الان دیگه باید خودتون معلم بشید

اره بهم پیشنهاد شد ی جا حقیقت دلم میخواست ی سال دیگه کاراموز باشم

جالب است،🤌ثبت احوال همه چیز را درشناسنامه ام نوشته است به  جز احوالم....🚶‍♀️🤷‍♀️🤷‍♀😶
معلم یار چطوریه

باید مشق ها رو صحیح کنی و ...

کنار دست معلم باشی

سلام منم معلم تقویتی هستم تو آموزشگاهای خصوصی، معلم یار چ مدرکی میخواد؟ و اینکه حقوق داره؟ ممنون میشم جواب بدی 

تنهایی مرگ آورست، غربت طاقت فرساست، حالا منو تنهایی و غربت محکوم به زندگی در سرزمین آب ، خاک و آهن 
2740
سلام منم معلم تقویتی هستم تو آموزشگاهای خصوصی، معلم یار چ مدرکی میخواد؟ و اینکه حقوق داره؟ ممنون میش ...

مدرک تحصیلی و....

واسه من ماهی ی تومن دادن 

مدرک تحصیلی و.... واسه من ماهی ی تومن دادن 

من میخوام فردا برم مدارس غیر دولتی ببینم نیرو میخوان واسه تدزیس. یا نه 

دعا کن قبولم کنن

چون جایی که هستم نیرو کم دارن

ببخشید اگه این دیوونه تو نباشی، بگا میره💕
من میخوام فردا برم مدارس غیر دولتی ببینم نیرو میخوان واسه تدزیس. یا نه  دعا کن قبولم کنن چون ...

قبول میکنن چون سابقه تدریس داری

اهان ممنون ، من دیپلم دارم پس نمیشه 

چرااا نمیری پیش دبستانی یا مهد؟

من میخوام فردا برم مدارس غیر دولتی ببینم نیرو میخوان واسه تدزیس. یا نه  دعا کن قبولم کنن چون ...

انشالله قبول میکنن ⚘

تنهایی مرگ آورست، غربت طاقت فرساست، حالا منو تنهایی و غربت محکوم به زندگی در سرزمین آب ، خاک و آهن 
2706