2733
2734

برای حذف تاپیک باید برید داخل نی نی سایت من و قسمت تبادل نظر من یا بزنید روی پروفایل من  و اونجا لیست تاپیکاتون هست ... انگشتتونو روی عنوان نگهدارید یک صفحه باز میشه کپی نشانی پیوند رو بزنید و برید داخل تاپیک نی نی یار که پایین ایدی کاربریشونو میدم و اونجا انگشتتونو داخل کادر نگهدارید و الصاق میاد اون رو اوکی کنید... فقط تاپیکای خصوصیتون و خانوادگی حذف میشه و روزی یدونه روزهای زوج فقط ...‌ ❌روزهای تعطیل و فرد تاپیک قفله❌... داخل  تاپیک نی نی یار حذف رو بخونید چیزایی که گفتن رو و اینکه برای قفل تاپیکتون برید داخل  نی نی سایت من و قسمت تبادل نظر من و بازکردن یا قفل کردن اونجا مشخصه....‌ اون تاپیکایی که پستی نداره و صفر هست تعداد پستشون هم میتونید با اون سه نقطه زیر پست خودتون  حذفشون کنید و همچنین پست خودتون رو داخل تاپیک کاربرای دیگه که فقط برای حذف پست زیر دو سه دقیقه زمان دارید و غیر از این دیگه قادر نیستید پاک کنید.....

@نی_نی_یار_حذف_تاپیک2    

@نی_نی_یار_حذف_تاپیک2    

توجه :

❌ نی نی یارها تاپیک حذف نمیکنن و فقط از طریق تاپیک نی نی یار حذف تاپیک اقدام کنید❌

6️⃣2️⃣6️⃣2️⃣سابقم 𝕾👸🏻I{•------» ♡ «------•}I تو چه میدانی که رمل و ماسه چیست ، بین ابروها رد قناسه چیست...                   @_mahyar
برای حذف تاپیک باید برید داخل نی نی سایت من و قسمت تبادل نظر من یا بزنید روی پروفایل من  و اونج ...

سلام این تاپیک که معرفی کردید همش قفله 

🌺 برای ظهور امام زمان (عج) یک صلوات میفرستی ؟ 🌺 اللّهُمَ عَجِّل لِوَلیِکَ الفَرَج

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام این تاپیک که معرفی کردید همش قفله 

سلام ببخشید نبودم

ساعت کاری داره

روزهای شنبه و دوشنبه و چهارشنبه از ساعت ۱۰/۳۰ صبح هستن تا ۳ و در این بین دو ساعت هم تایم نهار و نماز تاپیکشون قفله.... روزهای دیگر و تعطیلات هم کلا تاپیک قفله

6️⃣2️⃣6️⃣2️⃣سابقم 𝕾👸🏻I{•------» ♡ «------•}I تو چه میدانی که رمل و ماسه چیست ، بین ابروها رد قناسه چیست...                   @_mahyar
2731
سلام ببخشید نبودم ساعت کاری داره روزهای شنبه و دوشنبه و چهارشنبه از ساعت ۱۰/۳۰ صبح هستن تا ۳ و در ...

🌺 برای ظهور امام زمان (عج) یک صلوات میفرستی ؟ 🌺 اللّهُمَ عَجِّل لِوَلیِکَ الفَرَج
سلام عزیزم پسرتون وقتی زیر دو سال بود واکنش به اسمش داشت؟دستور پذیری داشت ‍؟مثلا میگفتی برو توپت رو ...

واکنش به اسم بسیار ضعیف ده بار صدا میکردم شاید برمیگشت

دستور پذیری نداشت درک بسیار پایین بود 

کلیشه چرخاندن داشت

ارتباط گیری نداشت

کلام در حد چند کلمه به صورت تقلیدی

اشاره نداشت

ارتباط چشمی نداشت

تقریبا تمام علائم اتیسم رو داشت

آنقدر نا امید بودم که فکر میکردم حتی نمیتونم هیچ وقت از پوشک بگیرمش

2740
واکنش به اسم بسیار ضعیف ده بار صدا میکردم شاید برمیگشت دستور پذیری نداشت درک بسیار پایین بود  ...

عزیزممم الان شرایطش چطوره؟ببخشید ارتباط چشمی ینی چی؟پسر من تو صورت ادم نگاه میکنه ولی دقیقا تو چشم نه.شما میگید ارتباط چشمی نداشت ینی چطور بود؟

عزیزممم الان شرایطش چطوره؟ببخشید ارتباط چشمی ینی چی؟پسر من تو صورت ادم نگاه میکنه ولی دقیقا تو چشم ن ...

الان خدا روشکر خیلی بهتر شده فقط کلامش هنوز کمی عقبه

علایم بچت رو خوندم اصلا به اتیسم فکر نکن

بچه من با اون همه علامت اتیسم نبود