2733
2734

این ماه ۱۵ واسش واریز شده به من گفته ۱۱ منم حس کردم دروغ میگه صبح زود رفتم عابر دیدم  ۱۵ بوده ،خیلییی اعصابم خورده حالا نمیدونم چجوری به روش بیارم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

بهش با ناراحتی بگی با اعتماد بنفس این پنهانکاری رو حق خودش می‌دونه چون مرد های ایرانی پنهان کردن مقدار حقوق براشون عادیه.ولی با آرامش و روی خوش بگو بهش و با یکم لوندی و ناز کردن بگو دلخور شدم مگه ما ازین حرفا باهم داشتیم.

به خودت اهمیت بده هیچ چیز و هیچ کس مهم نیست مهم اینه که تو حالت خوب باشه تا دیگران هم کنارت حالشون خوب بشه.🌹
2738

شاید برای روز مبادا میخواد کنار بذاره

کاری نداشته باش عزیزم

از همه چی هم که نباید خبر داشته باشیم.

زن و شوهریم ولی همونجور که شما حق پس انداز داری اونم داره

دروغش درست نبوده منکر این نیستم ولی خب کاره دیگه شده .

قبحش رو نریز به روش نیار

عادت کردیم بهم بگیم فهمیدیم تو این کار اشتباه رو کردی در صورتی که قبحش رو میریزم و روشون رو به رومون باز میکنیم .

شاید برای روز مبادا میخواد کنار بذاره کاری نداشته باش عزیزم از همه چی هم که نباید خبر داشته باشیم. ...

من که هیچ چیز پنهونی ازش ندارم از صبح که فهمیدم حالم خراب شده منتظرم پسرم بخوابه برم بهش بگم چرا بهم دروغ گفته