2733
2734
عنوان

تا سکته کردنم چیزی باقی نمونده...

| مشاهده متن کامل بحث + 475 بازدید | 87 پست
مهسا جان اون دومی رو نمیخواد، من میخوام اما نه حالا. دو سه سال دیگه که بچه م یه کم بزرگ شده باشه. ولی با این شوهر بعید میدونم بتونم یکی دیگه بیارم. می دونم اگه حامله باشم میگه برو سقط، اما من هرگز این کار رو نمی کنم. به خودش هم گفتم.
آخرین پرنده را هم رها کرده ام، اما هنوز غمگینم... چیزی در این قفسِ خالی هست، که آزاد نمی شود...                

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

الی منم مشکل تو رو دارم، آیودیمو برداشتم، الان به مشکل برخوردیم با هزار استرس طبیعی این ماهو جلوگیری داشتم، روزای تخمک گذاری که ممنوع اعلام کردم ولی خیلی استرس دارم،اصلا بعد رابطه حالم بده بسکه فکرم درگیره
خدايا شكرت
بچه ها هیشکی نبوده بعد پایان شیردهی پریودش عقب بیفته؟
آخرین پرنده را هم رها کرده ام، اما هنوز غمگینم... چیزی در این قفسِ خالی هست، که آزاد نمی شود...                
در هر حالت همین طور که ما حق حیات داریم حق نداریم حیات رو از یه موجود زنده بگیریم من نمیدونم چرا اینقدر راحت این کلمه ی کثیف س ق ط به دهان بعضی ها جاری میشه!!!!!
بچه ها میشه برای سلامتی بچم یه صلوات بفرستین به وقت و سالم بدنیا بیاد؟
تو خونه بیبی چک ندارم به شوهرم هم بگم برو بخر خونم پای خودمه. اینقد که گفتم مطمئنم حامله نیستم و هی خاطر جمعش کردم...
تا شنبه که که برم بیبی چک بخرم دیوونه میشم. اگه حامله م پس اون بیبی چک منفی چی بود؟ خیر سرش نوشته بود از روز 5 لقاح نشون میده.
2706