2752
2734
عنوان

تا سکته کردنم چیزی باقی نمونده...

| مشاهده متن کامل بحث + 475 بازدید | 87 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

صبا جان من تا یک سالگی بچه م پریود نشدم و بعد اون کاملا منظم بودم تا این ماه.
آخرین پرنده را هم رها کرده ام، اما هنوز غمگینم... چیزی در این قفسِ خالی هست، که آزاد نمی شود...                
تاتا جان بخدا منم الان هیچ جوره شرایط دومی رو ندارم. اما شوهرم ابدا راضی به استفاده از کاندوم نمیشه. خودم هم نباید داروی هورمونی مصرف کنم. حالا ایشالا ایشالا این بار پریود شم میرم تو فکر گذاشتن آیودی. نمی تونم هر ماه استرس بکشم.
آخرین پرنده را هم رها کرده ام، اما هنوز غمگینم... چیزی در این قفسِ خالی هست، که آزاد نمی شود...                
خاطره جان منم کم ندیدم کسایی که آیودی بهشون نیفتاده. خون ریزی و لکه بینی داشتی با آیودی؟ بعد چند وقت مجبور شدی برداریش؟
خدا بهم رحم کنه و حامله نباشم. رژیمم و بدنم کمبود مواد مغذی داره، دارم برای موهام ماینوکسیدیل مصرف می کنم که تو بارداری ممنوعه، پریروز هم رفتم خط چشم تتو کردم و با این حرکت لیست کارهای غیرمجاز در دوران بارداریم کامل شد
ای وای منم سر پریود قبلیم هفته اخرشو ازاد رابطه داشتم ولی خب سروقت پری شدم اما مث همیشه نبود و خونریزی کمتر و کوتاهتر بود الان ی مقدار حالتای بارداری دارم و بی بی ام مثبت میشه نکنه بخاطر نزدیکیه ماه پیشه؟؟؟؟اگ اینجوری باشه خیلی بدهههه
خدایا تودل منتظرای نی نی ی نی نی بنداز
شما اگر تو اقدامی نباید قلیون و سیگار و قرص لاغری مصرف کنی
شوهر منم میگه سکس با ک ان دو م مثل بوس پشت شیشه میمونه اصلا قبول نمیکنه به هیچ عنوان😐
آرزو کن که آن اتفاق قشنگ بیافتد✨رویا ببارد🌦دختران برقصند💃 قند باشد🧁بوسه باشد💋خدا بخندد🤍به خاطر ما که کاری نکرده‌یم💚🤞🏻من تا آن روز چشم به در خواهم دوخت🕊