2733
2734

سلام ببخشین ی سوال داشتم

من میتونم انتخاب رشته مو ی کاری کنم یا تو دانشگاه امتیازی بیارم ک اجازه بدن محل خدمتم از همون اول شیراز یاشه؟

دیگه شهرستانای اطراف نیفته؟

خیلی ممنونم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اون دوسال طرحو هرجا بندازن باید بی چون و چرا بری

ببینین

من میخام زندگیمو بزارم روی این کار

لطفا اگه واقعا اطلاع دارین خیلی بهم کمک میکنین

اصلا موندم نمیدونم کودوم شهر میفتم باید انتخاب رشته رو چیکار کنم شرایط اخلاقی وضعیت دانشگاه چجوری میشه انتقاای گرفت

2742
ببینین من میخام زندگیمو بزارم روی این کار لطفا اگه واقعا اطلاع دارین خیلی بهم کمک میکنین اصلا مون ...

اگه میخای از طریق کنکور بری دانشگاه فرهنگیان که باید بگم جوش کلا مثل خود مدرسس ب شدت حساس و سخت گیرن  سر حجاب و چادر ارتباطاتت حتی اگه بیوفتی شهر دیگه دانشجوییت که باید نماز و روزه و دعاهایی ک میزارن شرکت کنی تنها مزیتش حقوقشه اگه بفهمن روابط خارج از عرف داری اخراجی

بعد الان شده بومی گزینی ینی تو فقط مجازی کد رشته همون شهر خودتو بزنی حالا هر کدوم از شاخه خای فرهنگیان بعد ک رفتی مصاحبه بر حسب جا و ظرفیت یا میندازن دانشگاه شهر خودت یا شهر دیگه 

برای طرح هم بستگی داره کجا بندازنت ولی خب اون دوسالو حتما باید همونجا بگذرونی بعدش که دیگه مشغول شدی میتونی انتقالی بگیری.البته منظپرم از مشغول شدن دوران طرح نیست منظورم همون مثل معلمای خودمونه

خدا هیچوقت تنهات نمیزاره.با تمام وجودت بهش اعتماد کن ..💓