2733
2734
عنوان

قرمه سبزی😋و خانمای کدبانو👩‍🍳

269 بازدید | 52 پست

سلام

خانمای کدبانو. بگین چه کار کنم قرمه سبزی اصلا تلخ نشه

ممنون❤️🌹

خدایا عاشقان را با غم عشق اشنا کن ز غمهای دگر غیر از غم عشقت رها کن

از ظهر بار گذاشتم برای شب 

رنگ و روش محشر شده 

سبزی رو زیاد تفت میدی؟ 

#ملی_گرا 💚🌱                                                                                                                    آریایی پرست هستم ،من دختر ایرانم.... ایلدا هستم از نسل ارتمیس و نژاد بی همتای کوروش کبیر 😍                          #درتکاپوی_آفرینش_دوباره                            خیلی جالبه ما فکر میکنیم هرچیزی که میبینیم یا حس ‌میکنیم رو باید بگیم اما :ادب یعنی اندکی تأمل میان آن چیزی که من حس میکنم و آن چیزی که بروز میدم...                                                (من کورش هخامنشی فرمان دارم که بر مردمان ملال نرود که ملال مردمان ملال من است و شادمانی مردمان شادمانی من.بگذارید هر کس به ایین خویش باشد.زنان را گرامی بدارید.فرودستان را در یابیدو هر کس به تکلم قبیله خویش سخن گوید.گسستن زنجیرها ارزوی من است.ما شب و شقاوت را خواهیم زدود و زندگی را ستایش خواهیم کرد.تا هست سرزمین من اسمانی باد) مستدام باد ایرانِ کوروش 🫶

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
بخاطر لیمو تلخ میشه دیگه پوست لیمو رو نریز با هسته هاشو مغز لیمو رو بریز 

ی سوال دارم 

خاستم تاپیک بزنم دیدم ۶ تا شده 

میشه کوتاه بهم بگی چجوری مرغ و بپزم ؟ بعدش هم سرخ کنم 

تاحالا نپختم 

2738
بخاطر لیمو تلخ میشه دیگه پوست لیمو رو نریز با هسته هاشو مغز لیمو رو بریز 

ممنون

ببین. لیمو ها سوراخ کردم.  ربختم اب میگن تلخی شو میگیره

عزیز سبزی رو نذار بسوزه با روغن خوب سرخ کن اگه روغن کم باشه میسوزه و تلخ میشه 

یکی هم برا لیموعه 

ن پوست لیمو تلخ ن خودش

هسته لیمو تلخه 

یا لیمو هاتو پوست بکن و هسته هاشو حتما جدا کن 

یا لیمو رو سوراخ کن بزار ۲۰ دقیقه تو ابجوش بمونه 

گریه‌ی‌روح‌اشک‌چشم‌نداره🥀🫀
ی سوال دارم  خاستم تاپیک بزنم دیدم ۶ تا شده  میشه کوتاه بهم بگی چجوری مرغ و بپزم ؟ ب ...

من همیشه با زرد چوبه و نمک این ده دقیقه یه رب میزارم بپزه آبش رو میریزم می‌ره کلا خوب میشورم بعد سرخ میکنم و براش سس درست میکنم میزارم بپزه تا جا بیوفته

دقیقا .از لیموعه فکرکردم اگه این سری از یه فروشگاه دیگه خرید کنم تلخ نیست امسال از هرجا لیمو گرفتم ت ...

پودر لیمو عمانی بگیرید. من چندین ساله پودر لیموعمانی مارک گلستان میخرم عالیه

هرجا چراغی روشنه از ترس تنها بودنه... ای ترس تنهایی من ، اینجا چراغی روشنه 😔🌹
عزیز سبزی رو نذار بسوزه با روغن خوب سرخ کن اگه روغن کم باشه میسوزه و تلخ میشه  یکی هم برا لیمو ...

تو اب سرد گذاشتم

عیب نداره؟

حتما باید تو اب جوش باشه؟

2706