2733
2734
عنوان

عفونت شدید چشم واگیردار😭

806 بازدید | 16 پست

سلام یهفته قبل پسرم یکسالشه چشمش ترشح داشت فردا صبح که بیدار شدیم دیدیم دختر خواهرم دوتا چشاش وحشتناک باد کردن وترشح دارن پس فرداش دخترم وبعدش من وبقیه افراد والان یهفته ست همه مون چشامون باد پف کرده وترشح دارن بشکل وحشتناک وهمش حس میکنیم چیزی توشه رفتیم دکتر یه قطره داد ویه محلول شستشو فقط کسی تجربه کرده 😭اینم بگم اول یچشمم بود الان دومی ونمیدونم خوب میشیم یا نه خیلی میترسم بچها هم هر روز یا بدتر یا خوبتر ن کی تجربه کرده وخوب شده بدونه بازگشت وچقد طول کشید تا خوب شد 

بله.  حزود یه هفته تا ده روز.  بچه ها زودخوب میشن.  جاهای گرد و خاکی نبر.  همین.  بعدش که خوب شد یکبار هم ببری بینایی سنجی خوبه.  شاید هم دکتر خودش چک کرد.  روزهای پنجم ششم بدتر میشه!!!!  

بعد شروع میشه بهتر شدن 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
ماام اینطوری شده بودیم نگران نباشش  پیاز رنده کن که عفونتا و ببره  خوب میشههه

وااااقعا چقد طول کشید ؟ شما هم هی روز یا بدتر یا بهتر ؟؟پیاز رنده کنم بزارم روچشمامون ثعنی ؟ چقد بمونه بچه یکسالشه هم بزارم؟

وضو بگیر دستتو بزار روی چشمات مکرر آیت الکرسی بخون.

۷۰ تا حمد بخون فوت کن به چشمای بچه‌هات

خوب میشین..

و خداوند آنچه را بر ما گذشت،جبران خواهد کرد🌱 یه صلوات میفرستی برام؟ :) تا انشاالله بزودی بیام تاپیک بزنم معجزه شددددد😍 لینک گروه من در ایتا 👇🏻https://eitaa.com/joinchat/1963131318C70f34b992a
بله.  حزود یه هفته تا ده روز.  بچه ها زودخوب میشن.  جاهای گرد و خاکی نبر.  همین. ...

خدایا لطفت !!!

ایشالا بهتر میشن امیدوارم کردی ترس وحشت داریم چون یروز میبینم بهتر شدن فرداش بیدار میشیم ورم ترشح وحشتناک دارن

وااااقعا چقد طول کشید ؟ شما هم هی روز یا بدتر یا بهتر ؟؟پیاز رنده کنم بزارم روچشمامون ثعنی ؟ چقد بمو ...

۱۲روز طول کشید ما از روز ۳/۴ام بدتر میشدیم بعد ۸ روز گذشت بهتر شد

نه فقط رنده کن که اشک بیاد اون اشکه عفونت هم میبره چون پیاز ضد باکتریه

شباهم اب نمک درست کن یا محلول سالین بگیر قبل خواب با پنبه چشماتونو باهاش تمیز کنین بعد بشورین

خیلی کمک میکنه

2740
وااااقعا چقد طول کشید ؟ شما هم هی روز یا بدتر یا بهتر ؟؟پیاز رنده کنم بزارم روچشمامون ثعنی ؟ چقد بمو ...

اینایی که گفتمو برای بچه نمیدونم چون ما بچه کوچیک نداشتیم 

اما پیاز که رنده کنی اون ضدعفونی میشه 

اسپند هم دود کنین که هوا ضدعفونی بشه

اینایی که گفتمو برای بچه نمیدونم چون ما بچه کوچیک نداشتیم   اما پیاز که رنده کنی اون ضدعف ...

الان من فردا نوبت پیش متخصص گرفتم صبر کنم بنظرتون یا امروز بریم بیمارستان